Monitor nie reaguje podczas odpalania Windowsa

Więc tak, przedstawię mój problem od początku jakieś 2 dni temu podczas grania w Heroes V , gra mi się zacięła , co więcej cały komp mi się zaciął(co dziwne bo posiadam go od jakiś 4 lat i zacięcia całego systemu zdarzają się naprawdę rzadko) , zresetowałem go wszystko było dobrze odpalam grę gram 5 minut znów się zaciął , i tak kilka razy , pomyślałem że może reinstalne Windowsa (w końcu ostatni raz był reinstalowany jakieś 2 lata temu). O ile instalacja Windowsa przebiegała spranie o tyle podczas wejścia do systemu byłem przerażony wyglądem ekranu , raz że słaba rozdzielczość dwa że hmm… paleta kolorów też nie za dobra i przechodzą jakieś pionowe paski przez cały ekran , pomyślałem że jak zainstaluje sterowniki do karty graficznej i zmienię w ustawieniach rozdzielczość i paletę kolorów na 32 bity to wszystko wróci do normy, jednak po zaistalowaniu sterowników i restartnięciu kompa , rozpoczął się prawdziwy problem , gdyż przy ładowaniu Windowsa monitor przechodzi w stan czuwania i nic się nie dzieje.

Specyfikacja sprzętu:

Procesor: Pentium D 2x 2,80 Ghz

Zasilacz: Modecom FEEL 350 W

Karta Graficzna: Geforce 7600GS

Płyta główna: ECS P4M890T-M

RAM: 1,5Gb

Pobierz ten program z vortalu. Wybierz z menu Komputer :arrow: Czujnik i zrób zrzut ekranu bądź skopiuj wyniki i daj na forum.

Shado ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

beztytuuwk.png

Uploaded with ImageShack.us

Obawiam się, że karta poszła… Miałem ten sam model i podobne problemy. Jak masz jeszcze gwarancję to oddaj do naprawy.

no właśnie ból jest taki że nie mam na gwarancji bo mam ją od 4 lat ;/ chociaż nie wiem czy to rzeczywiście karta bo mam na płycie zintegrowaną i jak przełączyłem kabel z karty graficznej do gniazdka tej zintegrowanej to było to samo , a i zapomniałem dodać że resetowałem CMOS , odkurzałem tak w miarę , sprawdzałem kondensatory zarówno na płycie jak i na karcie graficznej , hmm… co tam jeszcze robiłem? no po za tym to chyba nic…

Dodane 18.08.2010 (Śr) 9:29

[Odświeżam]

Sorry że odświeżam po zaledwie dwóch dniach ale zależy mi na rozwiązaniu problemu a sam raczej nie dam rady dojść do rozwiązania , ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?