Monitor nie reaguje podczas odpalania Windowsa

(Maciej1331) #1

Więc tak, przedstawię mój problem od początku jakieś 2 dni temu podczas grania w Heroes V , gra mi się zacięła , co więcej cały komp mi się zaciął(co dziwne bo posiadam go od jakiś 4 lat i zacięcia całego systemu zdarzają się naprawdę rzadko) , zresetowałem go wszystko było dobrze odpalam grę gram 5 minut znów się zaciął , i tak kilka razy , pomyślałem że może reinstalne Windowsa (w końcu ostatni raz był reinstalowany jakieś 2 lata temu). O ile instalacja Windowsa przebiegała spranie o tyle podczas wejścia do systemu byłem przerażony wyglądem ekranu , raz że słaba rozdzielczość dwa że hmm... paleta kolorów też nie za dobra i przechodzą jakieś pionowe paski przez cały ekran , pomyślałem że jak zainstaluje sterowniki do karty graficznej i zmienię w ustawieniach rozdzielczość i paletę kolorów na 32 bity to wszystko wróci do normy, jednak po zaistalowaniu sterowników i restartnięciu kompa , rozpoczął się prawdziwy problem , gdyż przy ładowaniu Windowsa monitor przechodzi w stan czuwania i nic się nie dzieje.

Specyfikacja sprzętu:

Procesor: Pentium D 2x 2,80 Ghz

Zasilacz: Modecom FEEL 350 W

Karta Graficzna: Geforce 7600GS

Płyta główna: ECS P4M890T-M

RAM: 1,5Gb

(mati75) #2

Pobierz ten program z vortalu. Wybierz z menu Komputer :arrow: Czujnik i zrób zrzut ekranu bądź skopiuj wyniki i daj na forum.

(Agatonster) #3

Shado ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Maciej1331) #4

beztytuuwk.png

Uploaded with ImageShack.us

(Piotr Kluzowicz) #5

Obawiam się, że karta poszła... Miałem ten sam model i podobne problemy. Jak masz jeszcze gwarancję to oddaj do naprawy.

(Maciej1331) #6

no właśnie ból jest taki że nie mam na gwarancji bo mam ją od 4 lat ;/ chociaż nie wiem czy to rzeczywiście karta bo mam na płycie zintegrowaną i jak przełączyłem kabel z karty graficznej do gniazdka tej zintegrowanej to było to samo , a i zapomniałem dodać że resetowałem CMOS , odkurzałem tak w miarę , sprawdzałem kondensatory zarówno na płycie jak i na karcie graficznej , hmm... co tam jeszcze robiłem? no po za tym to chyba nic...

-- Dodane 18.08.2010 (Śr) 9:29 --

[Odświeżam]

Sorry że odświeżam po zaledwie dwóch dniach ale zależy mi na rozwiązaniu problemu a sam raczej nie dam rady dojść do rozwiązania , ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?