Monitor nie widzi komputera a inne sprzęty tak

Witam

Mam problem taki że podepne komputer PC przez HDMi nie widzi,laptopa też nie widzi co ciekawe na tym samym kablu podłączyłem bluray i jest obraz,kamere HD też jest obraz.Przeniosłem oby dwa komputery do drugiego pokoju i tam podłączyłem do telewizora HD tym samym kablem no i oby dwa komputery wykrywa -.- więc nie ma mowy o uszkodzonych wejściach.Dodam że jak włączałem odkurzacz obojętnie z jakiego gniazdka w domu obraz (tylko na HDMI) znikał i pisało brak sygnału i musiałem wyciągnać wtyczke z PC i włożyc z powrotem to obraz był albo poruszyłem myszką(ale to czasami) obraz znikał puściłem myszke to albo był albo nie i musiałem zrobić tak samo jak wcześniej napisałem.Niewiem czy to wina kabla czy monitora chodź mam go od października i już coś by siadło ;x

Model monitora:LG DM2350D Cinema3D

Cytując instrukcję:

Ustawia się to w menu Opcje - masz tak ustawione?

On prawidłowo jak podłączysz PC powinien sam wykryć że to PC bo wyskakuje komunikat “Czy to komputer PC?” ale ręcznie też ustawiałem i nadal jest “Brak Sygnału”

Dodane 03.07.2013 (Śr) 11:12

Jak odłącze ten kabel od PC wyskakuje “Sprawdz przewod sygnałowy” a jak podłącze to “Brak Sygnału”