Monitor nie wyświetla obrazu w laptopie acer emachines E725

Witam.

Ekran nie wyświetla obrazu, zamiast tego miga na różne kolory. Biały, czarny, czerwony i niebieski. podświetlenie działa czyli inwerter chyba odpada.

podpinałem pod zwykły monitor kablem vga i obraz wyświetla, czyli karta graficzna też jest dobra.

zasugerujcie coś… szukałem i nie mogłem nic znaleźć. czyżby matryca?

Pozdrawiam.

Nie, nie! Raczej karta graficzna, czyli płyta główna! Ale sprawdź w taki sposób: przy podłączonym zewnętrznym monitorze uruchom komputer i otwórz Menadżera Urządzeń, następnie rozwiń pozycję Karty graficzne, zaznacz tę kartę i z górnego menu kliknij Odinstaluj (łącznie z oprogramowaniem). Zrestartuj komputer i po restarcie sprawdź obraz ale już na matrycy laptopa. Jeśli możliwie normalny , to zainstaluj od nowa sterowniki do karty graficznej. Jeśli po reinstalacji sterowników wada powróci, to jednak winił bym kartę graficzną.

hmm… troche dziwna sprawa jak podłączyłem zewnętrzny monitor to pojawił się obraz i na nim i na laptopie.

po odłączeniu został, także nie wiem czego to wina teraz…

Nadinstalowałbym mimo to sterowniki karty graficznej.

dziubasewo ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.