Monitor nie wyświetla obrazu win10 przy sterownikach karty graficznej

Witam. Zakupiłem ostatnio nowy komputer. Od początku miałem problem z monitorem, ponieważ nie wyświetlał żadnego obrazu. Po 3 dniach udało się znaleźć przyczynę i należało poprostu odinstalować sterowniki karty graficznej. Odrazu mówię że monitor i komputer działa, sprawdzałem to na różne sposoby. Problem w tym że nie mogę teraz wgrać żadnego sterownika do karty graficznej bo monitor automatycznie gaśnie. Wtedy muszę podłączać stary monitor i na nim przez chwilę operować (CRT). Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Komputer - Lenovo Ideacentre 510A-15
Monitor (z którym jest problem) - Samsung SyncMaster P2270
Monitor (CRT, nie ma żadnego problemu, nawet przy wgranych sterownikach) - Samsung SyncMaster 795 DF

Monitor podpięty jest do komputera przez wejście od karty graficznej, Monitor - DVI-D single link, Komputer - HDMI

Karta graficzna - AMD Radeon R7 350

Może spróbuj najstarsze stery z tego
https://www.amd.com/en/support/previous-drivers/graphics/amd-radeon-r7-series/amd-radeon-r7-300-series/amd-radeon-r7-350
czyli Adrenalin 18,2,3

Niestety nie działa

A od producenta?

https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/desktops-and-all-in-ones/500-series/510a-15ikl/downloads

Ok, instalują sie, a czy na przykład monitor może nie działać przez kabel którym jest podłączony do komputera? Bo wejście do monitora to DVI a w komputerze takiego nie ma, więc podpiąłem HDMI przez adapter. W starszym komputerze jest VGA więc można podpiąć pod komputer. Ma to jakiś związek?

Niestety również nie działa

A może ty po prostu HDMI podpinasz pod płytę główną a ten na VGA pod samą kartę graficzną i dlatego działa po wgraniu sterowników? Bo wtedy zapewne wyłącza się karta zintegrowana.

Niee, podpinam pod kartę graficzną. Tryb awaryjny działa, bios działa, uruchamianie zaawansowane też działa. Może podpiąć kablem DVI-I - VGA? Tylko że musiał bym go dopiero kupić więc wolę zapytać wcześniej.