Monitor nie zaskakuje (?)

Witam,

Przeszukałem kilka podobnych tematów, ale nie znalazłem rozwiązania tego problemu

Problem wygląda następująco - Podczas uruchamiania komputera monitor pozostaje na stand by. Pierwsze co sprawdziłem to czy nie padła grafika, po wymienieniu karty na inna okazało się, ze wciąż jest to samo, następnie wymieniłem zasilacz na inny i sprawdziłem kości ramu. Ciągle to samo…

Po chwili bawienia się zauważyłem, ze monitor włącza sie jedynie kiedy odłączona zostaje klawiatura. Pojawia się komunikat informujący o tym, ze klawiatura została nie wykryta. Podłączyłem ja przy włączonym kompie, ale pozostaje niezauważona. Czy to może być winna płyty głównej lub procka ? Jest to komputer mojej dziewczyny, stary rzęch ogólnie… Także nie zdziwiłbym sie gdyby cos padlo, tylko pytanie " co? " Działał bezproblemowo do tej pory, problem obajwial sie tym, ze komp sie czasem sam restartował. Konfiguracji nie znam, a teraz nie mam jak sprawdzić. Czy na podstawie tego co napisałem da sie cos zdiagnozować?

Z góry dziękuje za wasza pomoc !

Rithian ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.