Monitor - niewłaściwe wyświetlanie

A więc od jakiegos czasu mam problem z monitorem, podczas oglądania filmów, grania i rownież zwykłego użytkowania monitor co jakiś czas zaczyna wariowac, blurruje, ekran zaczyna sie zamazywac w ciagu kilku sekund i nagle przechodzi. Problem ten występował bardzo żadko wcześniej i nie przejmowałem się tym zbytniu ponieważ zazwyczaj wyłączenie i włączenie monitora ponownie naprawiało problem. Dziś jednak już 3x screen oszalał. Czy to wina sterowników? czy monitor już się zaczyna wypalać, a może coś z nim nie tak jest?

HP w2216

http://i.imgur.com/lLCT5wD.jpg

Sterowniki aktualne ?

Zobacz czy nie masz za dużo kurzu na karcie graficznej - może się nie wyrabia w pracy.

Sterowniki aktualne a na karcie nie ma kurzu bo ja ostatnio czyscilem, dodam tez, że po resecie dziś, nawet w biosie był zrypany display coś

Hej,

Może to być uszkodzenie karty, albo monitora. W tym przypadku najlepiej sprawdzić wpierw działanie monitora na innej karcie grafiki bądź komputerze. Można też podłączyć inny monitor do posiadanej karty. W zależności od wyników będziesz wiedział, czy problem powoduje karta, czy monitor.

Pozdrawiam,

Dimatheus