Monitor podczas grania się wyłącza

do jakiegoś serwisu?

Spróbuj to dodać nad gry, by zobaczyć czy się sprzęt przegrzewa jak radził Bradlee.

Pomoze ktos mam ten sam problem, tylko ze komputer nowka sztuka mam 3 dni, model lenovo legion t5. Wejde w gre pogram 2 minuty wylacza sie ekran i koniec. Po zrestartowaniu dziala, jest to samo. Komputer dziala tylko poprawnie gdy nie gram w zadna gre. Format zrobiony nie pomoglo, aktualizacja biosu oraz pobieranie roznych sterownikow tez nie, wczesniej przed formatem komputer wchodzil na wysokie obroty, teraz to nie wystepuje

Ja mam też taki problem ze starszym pecetem że jak gram w prostą grę lub przeglądam Internet nic się nie dzieje a jak zacznę grać w grę bardziej wymagająca to po około 5 minutach ekran gaśnie i wentylatory kręcą się na maxa i na słuchawkach jest strasznie dziwny dźwięk, wspomnę jeszcze że karta graficzna wręcz parzy jak się ją dotknie. Czy to wina temperatur? I jeśli to wina temperatur to czy zmiana pasty na karcie (która nie była zmieniana chyba nigdy)pomoże? (Karta nie była podkręcana)

Zobacz w programie HWInfo jakie masz temperatury na karcie podczas grania i podczas np oglądania YT , jaka to karta ? . O ile mnie pamięc nie myli to większość kart ma zabezpieczenie termiczne do mniej więcej 100 stopni i się wyłącza