Monitor podczas włączenia gry się wyłącza

Monitor podczas włączenia gry się wyłącza . nie daje nic zaden przycisk . dopiero ctrl alt delete i jest spokoj
i jak wlacze znowu to nie działa . mam najnowsze sterowniki i monitor calkiem nowy ! prosze o pomoc

Jaki to monitor, producent i model podaj?

Jaka gra? Gra i system operacyjny oryginalne?

Na moje oko to nie monitor to grafika lub problem z systemem.
Tak jak powyżej, podaj specyfikację kompa.

1 polubienie

popieram Twój ogląd, albo wysypane sterowniki albo karta się wybiera do św. Piotra

monitor od samsunga na kazdej grze . nawet na menu

A zrób tak.

  1. Wyłącz kompa całkowicie.
  2. Włącz kompa.
  3. Po włączeniu odpal jakąkolwiek niedziałającą grę (zakładam tylko tytuły 3D, pewnie HEROES 3 by poszły).
  4. Zbanuj grę z menadżera zadań.
  5. Daj komputerowi uruchom ponownie (tak uruchom ponownie, a nie że wyłączysz i włączysz).
  6. Odpal tą grę.

Ja bym alternatywnie zaproponował, jeżeli masz w środku procesor intela z Serii G-XXX lub I#,i5,i7, to podepnij monitor do wyjścia płyty głównej i uruchom grę. Jak się uruchomi (mega wolno!) i nie wywali, to masz potwierdzenie, żę grafika prawdopodobnie zdycha.

Niech sprawdzi co napisałem, bo niekoniecznie to oznacza że zdycha :wink:

mam nvidia geforce 660

A reszta specyfikacji kompa? A próbowałeś co napisałem?

probowalem i wywalilo

raz juz tak mialem ale kompa wyczyscilem i zadzialalo ale teraz nie

W jakim momencie zaczęło się to dziać?
Podłączałeś wcześniej inny monitor? Albo dwa?
Jaki model masz teraz, a jaki był wcześniej?
Możliwości:
Jest przesterowana rozdzielczość i/lub częstotliwość względem poprzedniego ustawienia.

Przydałby się zrzut ekranu z Panelu Sterowania Nvidia
z każdego menu dotyczącego 3D
Zarządzanie ustawieniami 3D
oraz Wyświetlanie
Zmiana rozdzielczości

to sie stalo nagle nic nie podlaczalem . ten sam model

jak włączyłem gre rainbow six siegie to rozdzielczosc spadla poniewaz zaaktualizowalem sterowniki i bylo spoko przez 3 minut i potem się wyłączał monitor ale juz co jakąś minute a nie caly czas jak to było wtedy. jak ustawilem rozdzielczosc na najlepszą to znowu sie monitor wyłaczył

Szwagrowi i jego kumplowi padły 2 identyczne grafy na tej grze…

grafy ? mi się wyłącza monitor w kazdej grze

No to podepnij inny monitor lub telewizor dla testu, a jak nie podmien grafikę na inną to się dowiesz co jest problemem

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

To chyba miałeś zalanego kompa szambem lub zasypanego po sufit kurzem, inaczej śmietnik na dnie budy by problemów nie powodował. Prędzej wyjąłeś/docisnąłeś kartę/wtyczki i zwiera, tylko od tego się zaczyna przed płaczem na forum :wink: