Monitor S22C300B SAMSUNG Problem

Witam,

Przez jaki kabel masz podpięty monitor (podejrzewam że przez HDMI), czy masz zaktualizowane sterowniki do katy graficznej oraz jaka to karta graficzna jeśli zintegrowana grafika to jaki model płyty głównej??

Mam podpięty przez kabel VGA.

Włączyłem menadzer urządzeń i pokazuje, że są aktualne. Mam Geforce GTX  770, a płyta główna  h81m-d2v, zintegrowana grafika HD graphics 4600. dodam, że jak podłączam komputer do telewizora to wszytsko wgrywa się tak jak należy i nie wgrywa od razu do pulpitu tylko pokazuje loga, że można wejść do BIOSu etc. Jakieś rady?

Używasz przejściówki DVI na VGA tak ?? Taka karta a ty lecisz na VGA ??

Spróbuj kablem HDMI lub DVI i zobacz jak się zachowuje.

Nie nie, ja nie używam przejściówki, używam kabla VGA-VGA, takiego jaki dodali mi do monitora. Kablem HDMI nie mogę, bo monitor nie ma takiego wejścia. Mówisz, że kabel DVI-DVI mógłby pomoć? Bo mam kabel DVI-HDmi, ale monitor nie chce pod takim działać.

Monitor nie ma z tyłu gniazdo HDMI?? na stronie producenta na foto jest lecz w specyfikacji nie ma nic o HDMI tylko DVI pokaż foto tyłu monitora.

Twoja karta graficzna nie ma VGA, Chyba że masz jakąś inną jak napisałeś.

na wcześniejszym monitorze wszytsko działało dobrze. Bo ja podłączam kablem VGA nie bezpośrednio do karty graficznej tylko pod płyte główną. Mam karte taką jaką napisałem.

Tak jak było pisane w innym temacie czasami wejście do bisa jest możliwe po VGA lub DVI polecam zakupić kabel DVI-DVI

czarodziej92

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.