Monitor Samsung B2230- pochylony w przód

witam, kupilem monitor Samsung B2230 i jest tak dziwnie pochylony w przód czy mozna go jakoś ustawić żeby stał prosto albo był trochę pochylony w tył jak ten http://www.komputronik.pl/index.php/product/100847/21,5%26 . Bo troche dziwnie się użytkuje kiedy stoi na biurku… Kombinowałem różnie z tą podstawą ale nie można nic z tym zrobić chyba że jakoś to co jest w obudowie monitora sie przestawia. Prosze o jakaś radę.

Wygląda na to, że podstawa jest ruchoma względem monitora, a że urządzenie jest nowe i nie wyrobione to ciężko zmienia położenie i Tobie wydaje się, że jest jednolite. Spróbuj trochę większą siłą :wink:

Przeglądając instrukcję od tego monitora widzę, że być może jest też możliwe odwrotne zainstalowanie podpórki względem podstawy co powoduje, że monitor jest pochylony w przeciwną stronę - podpórka musi być pochylona w Twoją stronę, co spowoduje, że monitor będzie górną częścią odchylony od Ciebie.

zadziałało :wink: trzeba było tylko mocniej pochylić ale na początku bałem się trochę żeby coś nie pękło :slight_smile: dzięki