Monitor Samsunga - rozlana matryca, warto naprawiać?

Witam, z góry mówię że nie wiem jaką kategorie tutaj ustawić.

Mam problem z monitorem, rozlana matryca,
pytanie brzmi czy opłaca się iść z tym monitorem do serwisu, czy lepiej kupić po prostu inny monitor?

Samsung S24D390

Jak do gier, szczególnie strzelanek, to inny. 60 klatek na sekundę to biurowy standard. No i ile lat ma pacjent?

obraz

Monitor mobilny to chyba do 14 cali, chyba że lubisz dźwigać 2 kg klocki co mają 24-32 cale.

Masa:
Waga zestawu ze stojakiem 3,7 kg
Waga zestawu bez podstawy 3,3 kg

Podstawowe pytanie. Monitor jeszcze na gwarancji, czy już bez gwarancji? Strzelam, że bez gwarancji. Rozejrzyj się za innym monitorem, chyba że Ci na nim zależy, leć do serwisu. Ale pewnie zabulisz połowę ceny monitora za naprawdę.

Zależy o jakie ci chodzi rozlanie? Zapodaj zdjęcie .

Brak gwarancji, monitor jest u mnie już trochę, lecz kupiony jako używany.

Wymień całość, jak matryca tak padła, to może reszta bebechów w podobnym stanie…

Przy dzisiejszych cenach sprzętu opłaca się naprawiać.

1 polubienie

Nie za bardzo bo zostało to zniszczone podczas przenoszenia, złapałem za górę monitora i tak się stało, a potem jeszcze bardziej rozlało

Monitor na Allegro jest w granicach 300 zł, za matrycę dasz pewnie ze 200 zł i robocizna. Dla mnie kiepski deal…
Monitor LED Samsung S24D390 w Komputery - Allegro.pl

1 polubienie

Zachęcamy do zakupu oraz do odwiedzeni a naszych pozostałych aukcji :slight_smile:

TYLKO ODBIÓR OSOBISTY!!!

Nawet 30 zł na kuriera i stare gazety brukowe im szkoda kasy…

Model panelu matrycy dla tego samsunga to LSM236HL01
Nie jest aktualnie produkowany ostatnią produkcje masową miał w 2014

Raczej będziesz miał problem aby dostać :slight_smile: Co prawda są ale czy to się opłaca raczej nie

Nie ma sensu. Serwisanci mogą mieć problem ze znalezieniem matrycy.
Najlepiej rozejrzeć się za nowym monitorem.

Nie opłaca ci się naprawa.