Monitor się wyłącza podczas gry

Witam mam problem. Podczas grania w jaką kolwiek grę, monitor wyłącza się. Słychać dźwięk. Problem jest

w grach GTA i The Sims 2. Na dodatek czasami w tych grach pojawiają się dziwne paski. Proszę o pomoc.

Podam teraz kartę graficzną i monitor.

-Monitor LG FLATRON L1917S

-Windows Xp Serv. Pack 2 .

-Radeon 9200.

Proszę o pomoc w grać nie można :confused:

Być może karta jest zbyt rozgrzana i pojawiają się artefakty (takie dziwne znaczki, np paski)

Otwórz obudowę, odkurzaczem pozbieraj z dołu kurz, uważając, żeby nie dotykać podzespołów. Weź sprężone powietrze i w drugą rękę odkurzacz. Psikaj sprężonym powietrzem i odkurzaczem od razu zbieraj ulatniający się kurz. Weź patyczek do uszu (lub jakiś pędzelek) i poprzejeżdżaj dokładnie każdy wiatraczek, z dwóch stron. Zwróć szczególną uwagę na wiatraczek grafiki i procesora. Jak znajdziesz jakąś grubszą warstwę kurzu, gdzie indziej nie zaszkodzi jej tym zebrać :). Na koniec odkurzaczem pozbieraj z dołu kurz, uważając, żeby nie dotykać podzespołów. Weź sprężone powietrze i w drugą rękę odkurzacz. Psikaj sprężonym powietrzem i odkurzaczem od razu zbieraj ulatniający się kurz.

Dodane 23.02.2009 (Pn) 0:14

BTW: Karta była podkręcana?

też tak miałem sprawdź, czy karta graficzna jest ok

Ja mam tą samą kartę z pasywnym chłodzeniem i obudowa zamknięta. Jak na razie jest ok nawet jak gram