Monitor z Media Markt czy warto kupić?

Witam, od wczoraj w Media Markt jest wiele promocji w tym takiego monitora za 350 zł czy warto go kupić i czy jest w miarę dobry proszę i podejdzie pod kartę GeForce 6200, pozdrawiam i proszę o opinie.

warto pójdzie pod tym gf 6200

Warto za taką cenę to naprawdę opłacalne a pójść z GeForce 6200 powinien

moim zdaniem w tych wszystkich mediach, realach, lecrerkach i innych supermarketach nie opłaca się kupować sprzętu komputerowego bo to jest największe badziewie jakie może być, kiedyś kupiłem dvd w media markt oczywiście się popsuło stary zawiózł na gwarancję i powiedzieli ze było rozkręcane ;/ i do tej pory ani dvd ani kasy nie ma ;/ było to ponad rok temu dvd kosztowało 180zł !!

Lepiej powiedz nam ile masz kasy na monita bo ja jakoś nie jestem przekonany do kupowania sprzętu w MM…

LG Flatron L207WT - poleciłbym tego, ponieważ ma lepsze parametry od tego z MM

lub

Samsung T190

Chciałem wiedzieć czy opłaca się kupić ten monitor bo mam małe fundusze i skoro jest teraz ta promocja pomyślałem ze zmienię moją 17 CRT na tego LCD, nie mam na kupnie innego

Witam wiem że mój post jest troche off-toppic ale co ma Karta Graficzna do Monitora…Przecież są to dwie niezależne części komputera ?

No to jak to jest wybiera się monitor do kompa pod Karte graficzną w kompie :?:

Proszę o wytłumaczenie

pozdrawiam

za taką kase myśle że się opłaca

Dlaczego miałby nie kupować tego monitora w MediaMarkt? Nowy SAMSUNG TFT 2043 NW to nowy SAMSUNG TFT 2043 NW bez względu na to czy kupi go na allegro, w mediamarkt czy w realu.

Co innego jak się kupuje cały zestaw komputerowy w supermarkecie…, ale nowy, oryginalny monitor? Dajcie spokój. :stuck_out_tongue:

I do tego gwara prawie na miejscu

i po kartę też go podłączysz

To juz i tak bez znaczenie bo wszystkie te monitory zostały wykupione