MONITORING - edycja strumienia danych, wycinanie fragmentu

Witam…

Mam maly problem… albo nawet i duzy…

W pracy dostaję plik - okolo 30 GB - zapis strumieniowy z kilku kamer… i programik, którym mogę to tylko obejrzeć… i porobic stop klatki…

Czy zna ktoś jakiś program, którym mogę wyciść fragment strumienia?? Albo podzielić plik? W jakikolwiek sposób na tym pracować?

Ewentualnie do przechwycenia aktualnego obrazu video…

Za każdą pomoc będę ogromnie wdzięczny…

Pozdrawiam.

pajakus

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Komputer czy Rejestrator ??

Jaki jest końcowy format pliku!! Bo można to albo poddać kompresji na inny format albo otworzyć odpowiednim programem a do tego potrzebnie mi jest rozszerzenie !!

Hmm… Jak bede w robocie dam więcej szczegółów… nie przyglądałem się strukturze katalogów… Na pewno jest tam plik *.info, który otwieram…

Materiał dostaję na hdd wraz z programem dekodującym. Tylko w tym mogę to otwierać. Z tego co wiem (słyszałem) materiał jest kodowany (szyfrowany) w czasie rzeczywistym i żaden inny player tego nie odpali…

no i o to właśnie chodzi!! jaka jest karta i jaki soft bo najszesciej spotykany jest protokół H.264 a do tego są playery

Zatem juz daję szczególy.

Odtwarzam - program, który dostałem - Archive Player firmy BOSCH ver. 8.2.1.

Otwieram plik *.info - ma 1kB i jest struktura katalogów - tyle ile jest kamer. w katalogu kamery sa kolejne katalogi (nazwy to ciągi numeryczne) a w nich jest pięć plików o rozszerzeniach: *.DBX *.DBF *.TLX *.DBI *.INT

averde jeśli nie odpowiedziałem na Twoje pytanie - powiedz w czym szukać…

A muszę powycinać fragmenty filmów…

no nie o to chodziło bo ty podałeś rozszerzenia plików konfiguracyjnych programu (bazy danych itp.) a nie samo rozszerzenie nagranego materiału ale skończmy ten temat. :stuck_out_tongue: na dobrychprogramach jest taki programik co sie nazywa FRAPS (poszukasz) nagrywa moim zdaniem wyśmienicie i jest to najprostsza metoda na to co chcesz zrobić bo jak byś chciał 2 gigowe pliki przekonwertować na inny format a masz słabą maszyne to bite 24 godziny na to potrzebujesz :stuck_out_tongue: zakładam że znasz angielski w zakładce movies przestawiasz fps na 60 i minimalizujesz program! następnie szukasz zarejestrowanego fragmentu który chcesz mieć uruchamiasz w trybie full i mykasz F9 fraps zaczyna nagrywać i to by było na tyle!! ścieżke nagrywania zmieniasz sobie bezpośrednio we frapsie!! :mrgreen: Pozdro