Monitoring w telefonie

Mam problem z dostępem do rejestratora Mazi model HAVR-08LT poprzez aplikację mobilną jak i dedykowany program dla windows do tego rejestratora.
Rejestrator jest widoczny w internecie, ponieważ przez przeglądarkę jest możliwość zalogowania się do niego, a nawet w przeglądarkach na telefony, ale oczywiście brak wtyczki nie pozwala na podgląd.

Na dole screena widać komunikat błedu, że został przekroczony limit czasu na odbiór danych urządzenia.I tak to wygląda w każdej aplikacji.
Jest jeszcze opcja dostępu przez GuardVision, ale do tego sposobu potrzebny jest numer seryjny rejestratora i kod weryfikacyjny. Nr seryjny jest dostępny na urządzeniu jak i na opakowaniu, ale kodu weryfikacyjnego już nie ma.

Ktoś ma pomysł dlaczego w różnych aplikacjach nie ma możliwości połaczenia się przez zewnętrzny adres ip, a przez przeglądarkę można się połaczyć?

Nie miałem doczynienia z tym produktem ale przypuszczam że jest coś źle skonfigurowane,nie wiem czy czytałeś to:https://integrator.gde.pl/files/565/MAZi%20CCTV%20Viewer%20Android%20instrukcja%20v1.1%20PL.pdf

Czytałam wczoraj z ciekawości o tych systemach. Co ludzie piszą po sieci, to szok po prostu. Niesamowicie zawodne i dziurawe toto. Zabezpieczeń praktycznie żadnych, a te które niby są, po prostu nie działają. Udało mi się nawet wejść na kilka urządzeń zdalnie i przelookać sobie pliki na nich :stuck_out_tongue: Pełen wypas :smiley:
Poza tym, co tu można wiele powiedzieć? Autor nie napisał o systemie używanym do konfiguracji urządzenia, o topologii sieci itd. A gdybać mi się nie chce.
Powiem tylko, że najczęstszym powodem kodu 10 jest router, z info wyczytanych sieci, pisanych przez użytkowników.