Monitorowanie zmian w rejestrze

Witam serdecznie, jak w temacie.

Zależy ma na monitorowania rejestru w czasie rzeczywistym. Coś w stylu rezydenta antyspyware, który ma na oku sam rejestr i informuje o wszelkich zachodzących jego modyfikacjach. Podkreślam: nie interesuje mnie TeaTimer z uwagi na to, że wykrywa modyfikacje prawie i wyłącznie z zakresu startup.

Z tego co pamiętam, podobny moduł zawierał się w systemie antywirusowym BitDefrnder 9 i bardzo dobrze się sprawował, jednak nie mam zamiaru powracać do BitDefendera. Jakie aplikacje możecie mi polecić? Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam, Laszlo.

Polecam WinPatrol :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 4.0.2007.1

Łatwy, PL, nie obciąża komputera ani internetu / 689 kb /, dodatkowo zabezpiecza komputer przed innymi zagrożeniami oraz posiada przydatne funkcje.

Dziękuje, przetestuje.

A czy Windows Defender 1.1.1593.0 posiada moduł monitorowania modyfikacji rejestru?

W razie jakichkolwiek problemów z WinPatrolem służę dalszą radą.

Pozdrawiam. :slight_smile:

Parę razy pokazało się okno informujące o dodaniu jakiegoś wpisu do autostartu. W komunikacie było miejsce na szczegóły (co to za plik i jaka jest jego wersja) jednak nie były one wyświetlone. Po kliknięciu NIE pojawił się komunikat o tym, że wpis ten jest systemowy i czy na pewno nie chcę go dodawać, więc puki co kliknąłem ponownie NIE (czyli, że nie nie chce - czyt: chce). Sytuacja ta powtórzyła się około 3-4 razy. Następnym razem zrobię screena. Wiesz o co mogło chodzić?

Jeżeli to jest plik systemowy to zrób ,Tak" / w razie wątpliwości wpisz go w google i już dużo się dowiesz /.

Dodatkowe szczegółowe informacje oraz funkcje można uzyskać po wykupieniu ,WinPatrol PLUS".

Jeżeli dodałeś spolszczenie to zrestartuj komputer, kliknij dwa razy na ikonkę w ,tra`u" i będzie wszystko po polsku.

W opcjach możesz ustawić po jakim czasie będziesz informowany o zmianie pliku / domyślnie jest 2 min. /.

Jeżeli masz Gadu Radio i Winampa to po włączeniu radia będziesz otrzymywać za każdym razem komunikat o zmianach - to również możesz wyłączyć.

Nie rezygnuj od razu a szybko się z nim zapoznasz a jak co to śmiało pytaj w ramach wolnego czasu pomogę.

Jeżeli chcesz to napisz na PW i podaj nr nr GG będzie dużo łatwiej i prędzej a przy okazji nie będziemy zaśmiecać forum.

Ok, w razie wszelkich problemów napiszę. Wielkie dzięki za pomoc i zainteresowanie :slight_smile:

Przypominam, że od pomagania jest forum - nie kanały prywatne. Zalecane jest pomagać sobie na forum, ponieważ dzięki temu inne osoby, mające podobny problem, być może znajdą rozwiązanie w danym topiku.

Przyznaję rację.

Bardzo się cieszę za zmianę poglądów.

Pozdrawiam ! :slight_smile: