Monitory firmy IIyama - dobra firma?

Witam

Jutro jadę po monitor i są to ostatnie chwile aby coś zmienić. Czy monitory firmy Iiyama są dobrej jakości ? Chodzi mi dokładnie o model : http://www.proline.pl/sklep.php?prodid= … E2003WS-B1

Proszę o opinie :slight_smile: Z góry dziękuję.

kilka dni temu uzyskałeś odpowiedź na to pytanie w swoim temacie viewtopic.php?f=19&t=248854 ale skoro nie jesteś pewien to jak wcześniej powiedziałem sam go mam i jest naprawde dobry, nie smuży, kolory ma bez zarzutu ale jak powiedział rafal92 ma lekkiego laga i to prawda, ale w normalnej pracy i w grach stosunkowo nie “widać”, grałem na nim w fps, rts, rpg i ścigałki i właściwie tylko w ścigałkach lag “widać i przeszkadza” jak jedzie się bardzo szybko to minimalnie obraz nie nadąża ale innego typu gry są stosunkowo za wolne by miało to jakiś wpływ. ale bierz model tak jak w opisie E2003WS a nie jak na zdjęciu E2003WSV.

Ok dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Powiedz jeszcze czym różnią się te dwa modele ?

tak do końca to nie wiem bo parametry techniczne mają takie same jedyną różnicą jest to że E2003WS ma wejścia 15-stykowe D-Sub, DVI a model E2003WSV tylko 15-stykowe D-Sub. ja mi powiedzieli w sklepie ze WSV jest po prostu starszym już nie wspieranym modelem, i chyba taka różnica bo w praktyce to nie wiem;

Ok Monitor stoi już u mnie na biurku. Świetnie wygląda, obraz też może być. Mam tylko dwa pytania: Dlaczego nie słychać dzwięku w głośnikach monitora ? Gdy podłącze monitor pod DVI nie mogę z Menu wygrać opcji Geometria i Ustawienia automatyczne… dlaczego ?

dźwięk będzie słychać jak podłączysz monitor pod karte dżwiękową, chyba, ale nie sprawdzałem tego a te dwie opcje nawet nie sa do niczego potrzebne a są dostępne tylko przy podłączeniu analogowym a przez cyfrowe nie ma, wszystko jest w instukcji dokładnie napisane.