Monitory LCD powystawowe - warto kupić?

Witam, stoję przed kupnem monitora LCD. Na allegro widziałem bardzo atrakcyjne oferty, lecz sprzedawcy zapewniają, że są to monitory powystawowe. Zastrzega, że mogą pojawić się lekkie ryski na panelach oraz możliwe minimalne ryski na matrycy. Czy takie monitory opłaca się brać? Pewnie stały i świeciły w jakiś dużych marketach przez 24/h przyszła nowa dostawa a resztki poszły na allegro. Ale czy to wpływa na pracę, zużycie matrycy itp?

Warto brać?

Haha minimalne ryski na matrycy, jeżeli chodzi ci o coś w tym stylu to ja bym się tak nie napalał, nie mówię, że nie można by było czegoś “fajnego” wyrwać, ale…

ej jak komu lepiej ja tam nie mam LCD i mi jest z tym dobrze…ale jak maniekz powiedział ja bym sie tak nie napalał :stuck_out_tongue:

Ja bym się na takie porysowane skusił ale tylko i wyłącznie przy odbiorze osobistym i dokładnym przetestowaniu sprzętu ;]

Sam mam na drugim komputerze samsunga 17cali lcd z wypaloną fajkiem dziurą w matrycy ;D takie tam głębokie kułeczko świecące się na biało ;] i jakoś tam da się patrzeć ale akurat jego mam za free ;D

Ja bym się na takie porysowane skusił ale tylko i wyłącznie przy odbiorze osobistym i dokładnym przetestowaniu sprzętu ;]

mam dokładnie to samo zdanie co neo10, Jeżeli monitor jest w faktycznie atrakcyjnej cenie (czyli tak jak podał maniek 400 za uszkodzony 1300 za nówkę sztukę nieśmiganą) to ja bym pojechał na drugi koniec Polski poświęcił jeden dzień i sprawdził czy jestem w stanie tolerować taką wadę.

a czemu nie jak ma jeszcze roczną gwarancje to nie widze problemu tylko brać