Monotonne odświeżanie Google oraz niekompletne ładowanie się niektórych stron

Witam,

Mam problem ze wszystkimi przeglądarkami: Mozilla, Opera Next. Polega on na tym ze w pewnym momencie przerywa mi polaczenie z internetem na YouTube i filmik się zatrzymuje. Kolejny problem z YT to to że przy zmianie kart w Operze na kartę z YT filmik odświeża się i zaczyna odtwarzac się ponownie. Poczta Gmail w Operze nieustannie się odświeża. Facebook czasem nie ładuje się do końca. Co mogę z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Odinstaluj Flash Player -> pobierz najnowszy i go zainstaluj.

To samo z Java.

Usuń z przeglądarki ciasteczka i pamięć podręczną.

 

Napisz jeśli nie pomogło, pomyślimy co dalej.

Zrobiłem wszystko co mi podpowiedziałeś ale problem nadal występuje. Z tego co zauważyłem Facebook nie wczytuje kolejnych powiadomien oraz Google odświeża się nieustannie, tak samo jak przed zmianami.

Zrób skan OTL.

Możesz w międzyczasie uruchomić Malwarebytes i przeskanować kompa.

 

Od kiedy to się zaczeło, może kojarzysz co instalowałeś itd? Jakieś aktualizacje?

Niestety nie powiem Ci co ostatnio instalowałem poza grą “Panzar”, ponieważ nie jestem jedynym użytkownikiem tego komputera. Przeskanowałem komputer może uda Ci się coś z tym zrobić.

MWbytes #1 scan.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

W panelu sterowania odinstaluj BrowseMark, Sweet Page, WPM18.8.0.212.

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool 64-Bit Version

Uruchom FRST i kliknij Scan. Pokaż raport FRST i Addition.

W Malwarebytes wszystko zaznaczyc i usunąć, potem restart i sprawdz efekt. Sporo tego syfu było.

 

Angrybutterfly, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Dzięki wielkie już wszystko działa poprawnie :wink: