Monotonne odświeżanie Google oraz niekompletne ładowanie się niektórych stron

(Eragon00rock) #1

Witam,

Mam problem ze wszystkimi przeglądarkami: Mozilla, Opera Next. Polega on na tym ze w pewnym momencie przerywa mi polaczenie z internetem na YouTube i filmik się zatrzymuje. Kolejny problem z YT to to że przy zmianie kart w Operze na kartę z YT filmik odświeża się i zaczyna odtwarzac się ponownie. Poczta Gmail w Operze nieustannie się odświeża. Facebook czasem nie ładuje się do końca. Co mogę z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

(Tzdziech) #2

Odinstaluj Flash Player -> pobierz najnowszy i go zainstaluj.

To samo z Java.

Usuń z przeglądarki ciasteczka i pamięć podręczną.

Napisz jeśli nie pomogło, pomyślimy co dalej.

(Eragon00rock) #3

Zrobiłem wszystko co mi podpowiedziałeś ale problem nadal występuje. Z tego co zauważyłem Facebook nie wczytuje kolejnych powiadomien oraz Google odświeża się nieustannie, tak samo jak przed zmianami.

(Tzdziech) #4

Zrób skan OTL.

Możesz w międzyczasie uruchomić Malwarebytes i przeskanować kompa.

Od kiedy to się zaczeło, może kojarzysz co instalowałeś itd? Jakieś aktualizacje?

(Eragon00rock) #5

Niestety nie powiem Ci co ostatnio instalowałem poza grą “Panzar”, ponieważ nie jestem jedynym użytkownikiem tego komputera. Przeskanowałem komputer może uda Ci się coś z tym zrobić.

MWbytes #1 scan.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

(Atis) #6

W panelu sterowania odinstaluj BrowseMark, Sweet Page, WPM18.8.0.212.

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool 64-Bit Version

Uruchom FRST i kliknij Scan. Pokaż raport FRST i Addition.

(Tzdziech) #7

W Malwarebytes wszystko zaznaczyc i usunąć, potem restart i sprawdz efekt. Sporo tego syfu było.

Angrybutterfly, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(Eragon00rock) #9

Dzięki wielkie już wszystko działa poprawnie :wink: