Montaż zasilacza w MUSTANG 1072B

witam.

jak ma się sprawa z montażem zasilacza ATX w obudowie MUSTANG 1072B? jest tam jakaś “półka”, która go trzyma? ma ktoś może jakieś fotki, filmy itp? bo zamierzam kupić tą obudowę, ale znalazłem fotkę gdy jest rozkręcona i nie widzę niczego co trzymałoby zasilacz żeby nie spadł na dół.

Na tylnej ściance są otwory to śrub. Jak masz kompa to zobacz jak się trzyma.

zamów obudowe w jakimś sąsiednim kraju, niemcy,francja,belgia,holandia itp. a dostaniesz “tone” szczegółowej instrukcji jak co zamontować w obudowie.

hmm. zajrzałem do tego kompa co teraz mam (P4 1,5 GHz) i odkryłem, że zasilacz trzyma się tak jak mówił Tobi. jedynie na śrubach na tylnej części budy. no i do tego malusieńka podpórka pod zasilaczem. więc chyba w o wiele nowszym (jakieś 5 lat) od mojej budy MUSTANGU nie powinno być z tym problemu.

a jak już jesteśmy przy kwestii mocować itp. to mam jeszcze jedno zapytanie. jak składam kompa i wkładam do niego HDD to muszę mieć jakąś kieszeń? czy to tylko w laptopach?

powinno być miejsce w przodzie obudowy i dysk też trzyma się na samych śróbkach nie trzeba mu półek

można też użyć kropelki jak nie masz śrubek

:o :x :hahaha:

haker95 Przestań udzielać takich porad bo naprawde ktoś tak zrobi.

Człowieku jak nie wiesz to nie pisz. W ogóle się nieznasz na kompach. W końcu skończysz jak twój komputer.

to chyba by musiał być głupszy odemnie

może przyspawać od razu?? a proca położyć na podłodze, a nóżki proca drutami z socketem połączyć?? :lol: :mrgreen: :roll: :o

Miver wsuwasz zasilacz na taką “półeczkę” i przykręcasz śrubkami z zewnątrz (masz w obudowie na 100% odpowiednie dziury). Montaż zasilacza jest bardzo prosty, wkręca się bodajże 4 śrubki i się trzyma :]

Jak masz tak pisać to lepiej nie pisz bo to śmieszne nie jest :x

Kur… Prośba do moderatorow: zbanujcie go na “smierc”, bo tylko forum zasmieca swoimi bezsensownymi komentarzami na tematy, na ktore nie ma pojecia…

http://www.frazpc.pl/artykuly/158/Porza … m/blaszaku

Popatrz dokładnie na fotki.

mam nadzieję że wiesz już o co chodzi.

dzięki panowie, kolejny problem dzięki Wam rozwiązany :smiley: