Morrowind - Pytanie

(Koks497) #1

Witam,

ostatnio zaczelem grac w Morrowind ... a ,ze gra jest dosyc skomplikowana ... to mam jedno nurtujace mnie pytanko .... jestem podzas wykonywania pierwszego questa ... no i mam problem z uzdrawianiem sie .... poprostu niewiem czym sie mozna uzdrawiac ;/

Czy tylko miksturami czy sa rownierz jakies inne przedmioty do tego ? np. jakies jedzenie lub cos w tym stylu (To ,ze niektore magiczne przedmioty to wiem , wiec niemusiscie mi o tym pisac :wink: )

(Morgenowsky) #2

Wejdź tutaj:

:arrow: http://www.insimilion.pl/index.php?doc=tes&menu=tes

(z prawej strony masz menu Morrowinda).

Polecam także forum tej strony - cRPG itp.

:arrow: http://forum.insimilion.pl/

(Zonkishi16) #3

przekimaj sie :o

dawno temu w to gralem ale to bylo chyba pod klawiszem t 8)

bynajmniej szukaj cos o odpoczynku, śnie :lol: itp

(Koks497) #4

tak :? jestem w jakiejs tam jaskini gdzie jest pelno gosci do zabicia a ja mam asie tam przekimac ;/

A jak sie obudze to jakis zaraz kolomnie stoji (lub jakies zwierze czy co tam) i chce mnie zabic i na to samo wychodzi ,ze mam malo HP i niemam sie czym wyleczyc …

(Johny) #5

Możesz się albo przespać,albo gdzieś w świątyni szukasz uzdrowiciela,on leczy cię za kasę,niezbędne,gdy podczas wykonywania różnych zadań zarazisz się jakąś niezwykłą chorobą,podczas spaceru po krainie Morrowind ugryzie cię chory szczur,albo skrzekacz

(silvver) #6

Użyj miksturek lub czarów.

Jak jesteś w jaskini, to wyjdź za drzwi i tam można w spokoju postać (takie drzwi, jak przez nie przechodzisz to się ładuje).

A żebyś nie musiał się częstwo uzdrawiać, to używaj jak najlepszej zbroi (i pełnej, tj nie miej na sobie tylko jednej rękawicy, kup drugą nawet jak jest gorsza).

(system) #7

ja tez se zaczolem se grac w Morowinda 3

(Koks497) #8

No iiii ? :? ;/

(system) #9

no i chciałem powiedzieć ze gram

(Koks497) #10

A czy to cos wnosi do tematu ?

Zadalem konkretne pytanie i oczekuje konkretnej odpowiedzi a to ,ze ty zaczeles gwac w Morrowind’a mnie najmniej obchodzi :?

(system) #11

to się wyspij gdzieś to ci urosnie zycie po jedzenie nic nie pomorze