Most Wanted czy Carbon?

(Ramirez1) #1

Która z tych dwóch części Need For Speed'a według was jest lepsza?

(Cds A) #2

Carbon bo jest CXX

moje ulubione autko :lol:

(Pax555) #3

carbon bo ma wieksze mozliwosci tuningu i policja jest bardziej inteligetniejsza, no i wiecej spox forek

(system) #4

zdecydowanie carbon! czmu?? autostlupt i więcej wozów!

(Guard Of The Shadow 13) #5

Nie powiem że Carbon jest zły ponieważ ma wiecej furek i posiada mozliwosci tuningu :smiley: które w most wanted były słabe ale patrzac na te dwie gierki to wolałbym Most Wanted. Carbon jest nudny i wogóle nie jest tak dorobiony jeśli chodzi o grafikę. :frowning:

(Daniellasek) #6

Zdecydowanie, więcej aut, spoko drifty i wogóle fajna gierka. Może grafika mogłaby być bardziej dopracowana choć i tak jest bardzo dobra.

(CwAnKi <@>) #7

Moim zdaniem lepsze był NFS Most Wanted < lepsz grafika , chociasz zgodze się z tym że tyning był nie tak dobry jak w Carbo .... ale i tak jestem za Most Wanted...... :-o :smiley:

(Piotrekjunior) #8

MW. Ładna grafika. Carbon zbyt kolorowy. Oraz w MW nie było driftów co bardzo zaplusowało u mnie :slight_smile: No i były ukochane DRAGI :lol:

(Dudas bad boy) #9

To ładnie bez driftu nie ma grania!! :mrgreen: carbon przede wszystkim że jest drift!!

(Mop Daniokloc) #10

Oczywiście MW. Za co? Przy carbonie siędziałem 3 dni i miałem kariere 100%, większość kart i prawie wszystko w serii prób na złoto.. dla porównania dodam że z MW męczyłem się znacznie dłużej.

hahaha.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie rozśmieszaj mnie.. W carbonie policja jest głupsza o enty razy..

(Driver122) #11

MW...

(Piotrekjunior) #12

Dokładnie :slight_smile:

W MW pościgi po 30min :twisted:

A w Carbonie jak ustukam 5 min to jest dobzre :stuck_out_tongue:

(Driver122) #13

MW...