Most Wanted czy Carbon?

Która z tych dwóch części Need For Speed’a według was jest lepsza?

Carbon bo jest CXX

moje ulubione autko :lol:

carbon bo ma wieksze mozliwosci tuningu i policja jest bardziej inteligetniejsza, no i wiecej spox forek

zdecydowanie carbon! czmu?? autostlupt i więcej wozów!

Nie powiem że Carbon jest zły ponieważ ma wiecej furek i posiada mozliwosci tuningu :smiley: które w most wanted były słabe ale patrzac na te dwie gierki to wolałbym Most Wanted. Carbon jest nudny i wogóle nie jest tak dorobiony jeśli chodzi o grafikę. :frowning:

Zdecydowanie, więcej aut, spoko drifty i wogóle fajna gierka. Może grafika mogłaby być bardziej dopracowana choć i tak jest bardzo dobra.

Moim zdaniem lepsze był NFS Most Wanted < lepsz grafika , chociasz zgodze się z tym że tyning był nie tak dobry jak w Carbo … ale i tak jestem za Most Wanted… :-o :smiley:

MW. Ładna grafika. Carbon zbyt kolorowy. Oraz w MW nie było driftów co bardzo zaplusowało u mnie :slight_smile: No i były ukochane DRAGI :lol:

To ładnie bez driftu nie ma grania!! :mrgreen: carbon przede wszystkim że jest drift!!

Oczywiście MW. Za co? Przy carbonie siędziałem 3 dni i miałem kariere 100%, większość kart i prawie wszystko w serii prób na złoto… dla porównania dodam że z MW męczyłem się znacznie dłużej.

hahaha… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie rozśmieszaj mnie… W carbonie policja jest głupsza o enty razy…

MW…

Dokładnie :slight_smile:

W MW pościgi po 30min :twisted:

A w Carbonie jak ustukam 5 min to jest dobzre :stuck_out_tongue:

MW…