Most Wanted-problem

no wiec tak mam kompa AMD Athlon Xp 2500+1.83GHZ GeFroce fx 5200 128mb 512MBRAM no i mam jednego windowsa xp no i mi sie na najwiekszych detalach i roździelczości tnie most wanted!No i czy jakbym zainstalował jeszcze jeden system operacyjny(do gier) i tam zainstalował nfs to by sie nie ciął?bo na tym windowsie mam bardzo duzo poinstalowane Norton,internet itp.? a i jakie są najlepsze sterowniki do gier do mojeje karty?bo moze tu chodzi o sterki?bo sprzet nie jest zły jak na takie wymagania co czytałem o nfs!

:roll:

Nie poszalejesz ;]

:rotfl:

a co ty sobie myślisz, że bez obsługi DX 9.0c i Shaderów będzie ci dobrze działać :lol: niezły żart :hahaha:

na takim sprzęcie to 800x600 i detale na medium :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

I na takich ustawieniach bedzie sie ciol :slight_smile: nie bedzie płynnie chodził

przeciez moja karta obsługuje direct 9.0c i mam zainstalowany a sprzet nie jest taki zły jak na gry o takich wymaganiach. :frowning:

Patrycja007 widać że niestety nie znasz się na sprzęcie tu nie chodzi o dx 9 tylko chodzi po możliwości twojej karty a niestety nie są zbyt wysokie i musisz sobie to uświadomić. Karta ta kosztuje ze 200 zł to jakby ta gra chodziła na 1024x768 i full detale to po co by było kupować karty w w cenie np.600 zł ?

ale jak zainstaluje tą gre na innym windowsie to bedzie dobrze chodziła? Bo nie mam teraz pieniędzy na nową karte!

PATRYCJA007 człowieku twoja karta sprzętowo obsługuje najwyżej DX 8.0 :slight_smile:

możesz sobie zmieniać systemy, ale efekt będzie ten sam :slight_smile: nic po za zmianą sprzętu ci nie pomoże :lol:

MOżesz pokombinować ze sterownikami i innymi takimi… nie będzie to rewelacja ale w 8x6 na medium da się grać :slight_smile:

No ja bym sie tu kłócił :smiley:

A GForce FX 5200 to najslabsza wersja tej karty, nie podałaś niestety czy jest ona 128-bit czy 64-bit. W drugim przypadku to będzie ciężko z nowszymi grami :wink:

a ja nie :stuck_out_tongue: miałem ten cudny sprzęt i wiem co obsługuje :PPP

Tia a co powiesz na to? :smiley:

LINK

no i :stuck_out_tongue:

artykuł o GF 5600 :roll: a napis: “dodano obsługę DirectX 9” znaczy tyle co nic :slight_smile: artykuł ma ponad dwa lata; teraz gry robi się pod DX 9.0 c :slight_smile:

po za tym 5200 nie obsługuje Shaderów i innych bajerów co sprowadza się do tego, że to jest absolutne dno :smiley:

na tej karcie to możesz sobie pograć w pasjansja pająka 8)

Erm, nie bede sie nabijał ale widać że nie masz pojęcia o czym mówisz.

Shadery wprowadzono już w GeForce 3, a wszystkie FX mają obsluge Shaderow w wersji 2.0

Najnowsze karty mają Shader Model 3.0 i prawdę mówiąc to na razie zbędny bajer bo np. w Half-Life2: Lost Coast przy włączonym HDR żadna karta nie pociągnie ci tego plynnie.

A co do FX5200 zgadzam sie, ta karta to porazka, nadaje sie najwyzej do biura.

Nie no panowie - nie przesadzajcie :smiley: Nie tylko do biura :smiley: Mam ten szajs (gdyby nie chroniczny brak czasu na gry - studia , praca to dawno bym ją wymienił). W Most Wanted nie grałem ale kilka nowych tytułów na niej idzie całkiem nieźle (tzn. tak że jak nie widzieliśmy walorów gry na innym , lepszym kompie to da się grać :smiley: np. GTA SA) Ale FIFA2006 chodzi mi idealnie :stuck_out_tongue: heh może te 128 bity coś dają :stuck_out_tongue:

PS : pytanko do tych co tu jeszcze zajżą - na ATHLON 200+(1700) , 256 MB RAM i nieszczęsnym FX 5200 128 bit ta gra będzie się jakoś prezentowała (chodzi mi o jakieś 800-600 i tak w okolicach detali na medium lub ciut niżej, żeby się dało fajnie pograć) - bo nie wiem czy teraz kupić czy poczekać aż zwiększe ram i wymienię kartę a co się z tym wiąże gra stanieje.

iwirus w 800x600 i medium jakos bedzie sie prezentowala tylko wlacz aa bo tak to kaszanka jest ja na moim sprzecie gram na full a 800x600 wszystkie detale na full oprocz cieni