Most wanted

(Nobinioo) #1

mam taka gierke nfs most wanted przy 768 ramach grafie radeon 7000series 64mb przed czwartkowym formatem prawie na maxa detalach nic sie nie cielo wgralem w piatek po formacie tnie sie nawet na minimum ustawieniach. :frowning: :frowning: Wiecie mo偶e czym to jest spowodowane?

(Bunio) #2

Zainstaluj nowe strowniki do karty graficznej (mia艂e艣 na pewno te z p艂yty do karty ,zainstaluj je).

Zapewne skasowa艂 je format. :wink:

(Nobinioo) #3

Instalowalem to nic nie daje! Przed formatem mialem stery omegi i nawet te od karty chodzilo lux a tera nic nie pomaga.:frowning:

(B艂a偶ej) #4

Sprawd藕 czy masz zainstalowanego DirectX 9.0c

A tak w og贸le to nie ten dzia艂 :wink:

(Nobinioo) #5

mam zainstalowanego ale i tak nfs sie tnie jak nie wiem co. Macie jeszcze jakies pomysly?

(Danielm86) #6

pewnie 藕le zainstalowa艂y si臋 sterowniki. Po instalacji DirectX sprawdz czy wszystkie sterowniki chodz膮 Ok. Wpisz w cmd dxdiag i sprawdz czy nie ma problem贸w

(Matrix506) #7

moze masz wlaczone duzo program贸w jak grasz, np: cos sciagasz. ja jak gram w most wanted to musze wylaczyc program do sciagania zeby mi sie nie przecinal.

albo przeinstaluj gre bo moze cos sie zle zainstalowalo.

(Nobinioo) #8

wszystko co na tym po艣cie jest napisane robi艂em i nic :frowning:

(dawidos) #9

A karta kr臋cona?? Wy艂膮cz antyvira i inne bajery.

(matisto) #10

wl膮cz tr贸jce 艣w. alt+ctrl+delete i sprawdz na dole ile pami臋ci masz zaj臋tej, powy艂. niekt贸re niepotrzebne procesy np. jakie艣 programy a originalna ta gra jest? :smiley:

(Nobinioo) #11

Ta gra nie jest oryginalna w tej chwili sluchajac winampa i pobierajac film przez aresa uzyciue procesora to 8-15% proces贸w 28, a i ju偶 prubowalem z powylaczanymi procesami grac w nfs i tak to nic nie daje nadal sie tnie.:frowning: aaa i jeszcze o&O defrag defragmentuje mi dyski ale w tle w te chwili ram komp 偶re mi 250 na 768

Z艂膮czono Posta : 26.03.2006 (Nie) 16:41

nowyobrazmapabitowa6yl.png

Z艂膮czono Posta : 26.03.2006 (Nie) 16:43

sory to http://img116.imageshack.us/my.php?imag 鈥 owa6yl.png

(Adampigan) #12

No to faul, nie b臋dzie ci dzia艂ac ju偶.

(Nobinioo) #13

zciemniacie u wszystkich ta gra dziala z mojej plytki.

(Ford Fokus) #14

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php