Most wanted

mam taka gierke nfs most wanted przy 768 ramach grafie radeon 7000series 64mb przed czwartkowym formatem prawie na maxa detalach nic sie nie cielo wgralem w piatek po formacie tnie sie nawet na minimum ustawieniach. :frowning: :frowning: Wiecie może czym to jest spowodowane?

Zainstaluj nowe strowniki do karty graficznej (miałeś na pewno te z płyty do karty ,zainstaluj je).

Zapewne skasował je format. :wink:

Instalowalem to nic nie daje! Przed formatem mialem stery omegi i nawet te od karty chodzilo lux a tera nic nie pomaga.:frowning:

Sprawdź czy masz zainstalowanego DirectX 9.0c

A tak w ogóle to nie ten dział :wink:

mam zainstalowanego ale i tak nfs sie tnie jak nie wiem co. Macie jeszcze jakies pomysly?

pewnie źle zainstalowały się sterowniki. Po instalacji DirectX sprawdz czy wszystkie sterowniki chodzą Ok. Wpisz w cmd dxdiag i sprawdz czy nie ma problemów

moze masz wlaczone duzo programów jak grasz, np: cos sciagasz. ja jak gram w most wanted to musze wylaczyc program do sciagania zeby mi sie nie przecinal.

albo przeinstaluj gre bo moze cos sie zle zainstalowalo.

wszystko co na tym poście jest napisane robiłem i nic :frowning:

A karta kręcona?? Wyłącz antyvira i inne bajery.

wlącz trójce św. alt+ctrl+delete i sprawdz na dole ile pamięci masz zajętej, powył. niektóre niepotrzebne procesy np. jakieś programy a originalna ta gra jest? :smiley:

Ta gra nie jest oryginalna w tej chwili sluchajac winampa i pobierajac film przez aresa uzyciue procesora to 8-15% procesów 28, a i już prubowalem z powylaczanymi procesami grac w nfs i tak to nic nie daje nadal sie tnie.:frowning: aaa i jeszcze o&O defrag defragmentuje mi dyski ale w tle w te chwili ram komp żre mi 250 na 768

Złączono Posta : 26.03.2006 (Nie) 16:41

nowyobrazmapabitowa6yl.png

Złączono Posta : 26.03.2006 (Nie) 16:43

sory to http://img116.imageshack.us/my.php?imag … owa6yl.png

No to faul, nie będzie ci działac już.

zciemniacie u wszystkich ta gra dziala z mojej plytki.

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php