Motion blur w Race Driver GRID

Mam “mały” problem, mianowicie, gdy chcę włączyć Motion blur w grze, to gra się resetuje, po czym… wywala mnie do pulpitu ze standardowym “Wystąpił błąd z aplikacją…”

W czym może tkwić problem? Stery najnowsze.

grafa z podpisu ?

gra orginał ?

Tak oryginał, tak, na tym szrocie z podpisu. Wymagania minimalne spełnia, nawet na średnie łapie.

A bardzo Ci jest potrzebny motion blur, bo mnie tylko on przeszkadza, i większość osób go wyłącza, z motion blur czasami ciężko zobaczyć zakręt, co kończy się poboczem, więc ja bym nie ruszał tego motion blura i jeździł bez, zawsze to więcej fps’ów, i lepsza widoczność.

Ale chcę jakoś podkręcić detalce, bo do diabła, prawie na low się gra domyślnie włącza.

Poza tym jakiekolwiek podniesienie detali odrazu powoduje wyżej wymieniony crash. Ale obniżać to, co jest mogę bez problemu :expressionless:

No nic, zaciągam patcha 1.2…

EDIT:

Po patchu gierka działa cud miód na bardzo wysokich (choć nie najwyższych) detalach. :smiley:

Ja też miałem problemy z włączeniem wyższych detali niż MEDIUM na karcie 7900GS i dwujajowcu. Teraz na 9800GT leci wszystko na maksa plus MSAAx4 i nie ma może jakiegoś super framerate’u. Jak kupię mocniejszego procka (3Ghz) to zapewne płynność się zwiększy. Tak więc z tymi wysokimi detalami to pewnie przesadziłeś “z deka” na swoim Sempronie i Radeonie, ale też zależy, na jakiej rozdziałce grasz.

Zaś co do motion blura - może i przeszkadza ale na niskich detalach i w rozdziałkach <= 1024/768. Na wysokich jest on bardzo fajnym uzupełnieniem pomarańczowej kolorystyki GRIDa i na pewno jeździ się przyjemniej. W ogóle GRID to najlepiej wyglądająca samochodówka na PC i wszelkie NFSy nie mają do niej startu (ewentualnie Most Wanted).