Motka E398 czy warto?

Czy warty jest zakupu poprzednio miałem siemensa M55 i był super chcę się przeżucić na motkę ale nie wiem czy warto?? :shock:

GReat powiem Ci, że mam okazję właśnie używać E398, więc podzielę się swoimi odczuciami :wink:

Jeśli chodzi i wygląd to jak dla mnie nie jest zły. Jeśli chodzi o funckje to niestety, ale nie mogę zdzierżyć tego menu w Motorolach :? Jakoś mi nie pasuje, może dlatego, że jestem przyzwyczajony do Nokiowskiego menu które jest bardziej przyjazne użytkownikowi :wink:

Ale pomijając kwestię menu:

:arrow: aparat - widziałem gorsze, jak dla mnie może być. Posiada funkcje flasz’a oraz samowyzwalacza :slight_smile:

:arrow: mp3 - dźwięk ze słuchawek elegancki :slight_smile: z “głośniczków” o wiele gorsza jakość

:arrow: bajery typu świecidełka - moim zdaniem zbędne, mogliby za to poprawić szybkość dostępu do aplikacji, wolno ładuje :frowning:

:arrow: mam możliwość korzystania z karty 64MB - do zdjęć i mp3 niezbędne (podobno jest możliwość włożenia karty do max 256MB)

:arrow: no i Bluetooth - jak dla mnie rewelka (wcześniej nie miałem możliwości korzystania z tej opcji)

:arrow: no i oczywiście z tytułu tego, że jest aparat, mp3, jakieś tam gierki to bateria (przynajmniej u mnie) trzyma max 3 dni - no ale to chyba norma skoro telefon posiada takie udogodnienia :slight_smile:

Osobiście nie kupiłbym tego telefonu. Głownie dlatego, że menu jest do bani, wolno “chodzi”, no i oczywiście cena :?

Wybór należy do Ciebie :slight_smile:

  • zaden problem, w tej motce akurat menu mozesz zmieniac jak tylko chcesz…(ikony, skorki, liczbe ikon, ich kolejnosc, zawartosc kazdego podmenu i ogolnie caly wyglad) Mialem juz wiele nokii ostatnio 7650 i nie widze zadnych rewelacji w nokiach ;]
  • stary… dwa stereofoniczne (3D) glosniki, i Ty mowisz ze gorsza jakosc?? napisz w jakim telefonie jest lepsza… jakosc mp3 bije na glowe niejeden mp3 player…
  • nie musisz uzywac bajerow, a dostep do aplikacji i szybkosc dzialania mozna poprawic zmienajac opragramowanie (samemu, nie w serwisie)

Wiecej na ten temat :arrow: KLIK lub KLIK

Moim zdaniem Motorola e398 jest spoko !!

wSz jak tu nielubić takiego menu jak takie posiada Sony Ericsson …

i wiele różnych firm to właśnie Nokia jest zacofana z tym Menu !!

Nokia 6610i jest troszkę tańsza od Motki E398 ale jak odstebuje Motoroli jakości :evil: :evil: :evil: :evil:


Może wystarczy tej archeologii :?

Locked