Motorola C651 - zapis sms w pamięci telefonu

Witajcie

Jestem nowy na tym forum, to mój pierwszy post. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Długo wertowałem wątki, korzystałem z opcji szukaj i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dlatego pozwoliłem sobie założyć ten temat. Jeśli jednak temat był już wałkowany, to proszę mój usunąć i tylko dać mi znać gdzie, co i jak - wtedy sobie przeczytam i ewentualnie tam zapytam.

Ale do rzeczy… Od ponad roku korzystam z Motoroli C651, sieć Plus GSM. Jestem z niej bardzo zadowolony, gdyby nie jedna rzecz. Otóż w tej motce sms’y zapisywane są w pamięci karty SIM, a nie w pamięci telefonu. Skutkuje to tym, że mogę mieć tylko 20 sms’ów odebranych (karta Mega3). Drażni mnie to trochę, bo często jest tak, że nie mogę odczytać sms’a w danej chwili (np. mam zajęcia) i dostanę kilka sms’ów i blokuje mi się skrzynka. Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć czy istnieje możliwość zmiany w ustawieniach telefonu, żeby sms’y zapisywały się w jego pamięci, tak jak sms’y wychodzące albo notatki? Szukałem w necie, jednak znalazłem informacje dotyczące Motoroli E398, a do C651 nie znalazłem nic…

Mam nadzieję, że Wy mi pomożecie :slight_smile: Z góry dziękuję i pozdrawiam, Paweł :slight_smile:

Złączono Posta : 10.04.2007 (Wto) 18:55

up :slight_smile: