Motorola, czy SE?

Witam.

Chciałbym się zapytać który telefon wybrać:

SE W350i, czy Motorola Rokr E8 ( Oba mam w tej samej cenie )

PS.Jeśli ktoś korzystał z tej Motki proszę o opinie o niej.

nie kupuj żadnego motorola jka wiadomo jest bardzo kiepsko wykonana z reszta tak jak amerykańskie zamochody a SE??? hmm di SE jestem uprzedzony po modelu T280i który był szajsem i już więcej nie kupie ani motorolki ani se. polecam Nokie! !!

Muszę Cię zmartwić Koszał. Motorole biją jakością wykonania SE. W zasadzie tylko jakością, bo na pewno nie ilością funkcji. Brałbym Motorole, lecz niekoniecznie E8.

Niestety, tylko te dwa telefony wchodzą w grę.

Przyznam się, że oczarowała mnie dotykowa klawiatura w Motce, jednak nie jestem do końca pewien.

Proszę o dalsze komentarze.

Z tych to bym Motorola Rokr E8 wziął. Ale tak jak Koszał polecam nokie. Telefony niezniszczalne.

Ja podsumowując powiem tak. Nie chcę już żadnego plastikowego trzeszczącego g***a. Tylko Motorole ew. Nokie. Samsungi z tych droższych serii (np. SGH) również są dość mocne.

Jest jeszcze Samsung C3050, jednak do “Szajsungów” jestem uprzedzony. Kilku znajomych ma, jednak nawet te najlepsze bardzo cicho grają i jest problem z grami. Także myślę, że Samsungi odpadają.

Edit:

Dla wytłumaczenia : Telefony są z oferty Zetafon, te dwa podałem jako najciekawsze.Chodzi mi o telefony z umową na 3 lata i ceną poniżej 50 zł( 50 też wchodzi w grę xD )

Link do spisu telefonów ( PDF ) :http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/2695/2760325.pdf