Motorola E398 vs. Sony Ericsson K700i

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro … ,phone.php i jakby pan panie KRECIE nie zauważył napisałem że dopiero WPROWADZA Linuxa na rynek więc cena jest nie znana :stuck_out_tongue: A no i w sprawach symbiana za dużo do pisania mam komis i robiłem kilka fonów z symbianem więc wiem o co biega uwierz :slight_smile: I dlatego mówię lepiej poczekac na Linuxa i miec wręcz nieograniczone możliwości.I nie powiedziałem że symbian jest zły.Powiedziałem że ma wady zresztą java też więc nie ma się o co kłócic.Więc niech pan nie będzie tak ślepo zapatrzony w symbiana :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

OK !!

Tyber01: Ty masz komis ? :shock: hahaha

Wiecie mi się wydaje że wasza dyskusja nie ma sensu i tylko zawalacie miejsce na forum, możecie przejść na PW ? Będzie to lepsze niż wyrażanie własnych opinii na publicznym temacie gdzie nikogo nie obchodzi to o czym gadacie :confused:

Niestety muszę Cię zmartwic i powiedziec że tak i nie wiem z czego się tak śmiejesz?Może mnie olśnisz?

faktycznie, pewnie uzysz non-stop telefonu za Symbianem od poł roku i instalujesz na niego soft ?? to ze zflashowales 4 telki z symbianem to nie znaczy ze juz o nim wiesz wszystko. Po zatym czemu zachwalasz Linuxa skoro go jeszcze niemiales w rekach ?? Ja tez moge powiedziec ze VISTA windows bedzie super, chociaż go nie miałem. bo widze ze panuje moda na zachwalanie przyszłości.

Proszę trzymać się tematu.