Motorola E398 vs. Sony Ericsson K700i

Zastanawiam się ostatnio nad zmianą telefonu.

Ostatecznie zdecydowałem, że kupuję albo E398 albo K700i

Co według was jest lepsze :?:

Proszę uzasadnić w jakiś sposób swój wybór :slight_smile:

moj 1 kumpel ma motke a 2 SE i wydaje mi sie ze motka lepsza… ma latarke i fajne diody po bokach swieca… a funkcje maja chyba te same wogole motka fajniej wyglada

Ja osobiście uważam że SE k700i sam go mam i jest super

Ja mam k700i i jestem zadowolony. Mój kumpel ma tą motke i powiem szczerze ze telefony nie różnia się dużo od siebie. Jak dla mnie minusem tamtej motki jest brak podczerwieni :? a w moim telefonie minusem jest brak gniazda na karte pamięci :stuck_out_tongue: :? . Aczkolwiek 41Mb mi całkowicie wystarczy :wink: I k700i ma ładniejsze menu :stuck_out_tongue:

Ja mam Motorole i jestem z niej jak najbardziej zadowolony,Nie mam nawet do czego sie przyczepic w tym telefonie . W skrócie POLECAM

pierwsze słysze… ale bloototh czy jak to tam sie pisze ma na 100% bo kumpel mi wysylal z tej motki tapetki ale nie pamietam czym… ale zdaje mi sie ze jednam ma podczerwien

przemo86

MotoE398 niema podczerwieni :wink:

Co do wyboru … jest jasny… Moto E398.

Po modyfikacji softu K700 nawet mu do piet niedorasta.

Jak porownywalem juz sama kamere to K700 poprostu lezy.

Juz nie wspomne o aparacie, gdzie w K700 zoom jest oparty na powiekszaniu ( i to tylko lekkim ) obrazu, a w moto zoom widac ze zbliza.

Wymienna karta 64mb w Motce rowniez robi swoje.

Rzecz jasna mozna dokupic wieksza karte juz za bardzo niska cene.

Bez dwoch zdan bierz MotoE398 , a nie pozalujesz.

PS. Swoja droga…uzbieralbym na Twoim miejscu jeszcze troche kasy i kupi sobie MotoroleE1000.

Sam mam na nia ochote :smiley:

Swietny telefon.

również obstaję za Motorolą E398, stwierdzam to na podstawie własnych doświadczeń, przemawia za nią jakość wykonania, mnóstwo funkcji, świetny (jak na telefon) aparat - super zdjęcia, rewelacyjna jakość dźwięku

gorąco ją polecam

A ja polece Ci inny telefon.Sagem MyX6-2.Mój kuzyn go posiada cena podobna do K700i ale te funkcje.Aparat 1.3 Megapiksela zdjęcia świetne moto i Se mają zwykłe VGA czyli 0.30 megapiksela.Poczytaj na necie o tym sagemie świetny fon i Motke i SE bije na głowe.Wiem że Sagem nie ma takiego zaufania jak SE ale bawiłem się nim i robi świetne wrażenie.Oczywiście karty pamięci więc ja polecam Sagem’a MyX6-2 świetny fon :slight_smile:

Tyber01 Sagem MyX6-2 świetnym fonem NIE JEST

Posiada niezdejmowalnego simlock’a na Orange ;/

To trza było mówic że chcesz telefon na abonament myślałem że na karte sim.Poza tym to sie nie zwie simlock tylko SOFT a że “pomarańcza” sobie taki wgrała to mówi się trudno.Wystarczy że ktos kupi telefon w MM lub w Avansie i pójdzie do serwisu zgrac org. sagem soft wrzuci do sieci i już masz dostęp do wszystkiego.Poza tym orange menu nie jest tragiczne chyba że jestes dzieckiem i codziennie chcesz zmieniac motywy w telefonie.A i jak nie miałes fona w ręce to sie nie udzielaj ja bawiłem się tym fonem z softem orange i jest świetny napewno lepszy niż motka i SE.To tyle.

Złączono Posta : 23.01.2006 (Pon) 15:07

A jeszcze jedno jak chcesz wypasiony telefon to poczekaj na wiosenne promocje w erze wtedy SE W800i/K750i/D750i stanieją to sobie taki fonik kupisz :slight_smile:

Kupuj telefon tylko z Symbianem, bo dopiero możliwości, ja mam N-gage. Kupiłem 512 karte RSS, i czas, mp3 graja swietnie, dzwonek na mp3, a nie amr … videoplayer, pełno obcji, prawie nieogranicznone mozliwosci poprzez SOFT na platformę Symbian 60 series. To mowi samo za siebie, Java to wielkie G w porównaniu z programami pisanymi w C++ na platformę Symbian. No cóż symbian rządzi, jedyny minus to wirusy na Symbiania … Ale bedziesz uwazal lub zainstalujesz AntyVirka i po problemie.

Następny maniak symbiana.Są gusta i “guściki”.Symbian nie jest jeszcze dopracowany w stu procentach.Bardziej opłaca się poczekac kupic telefon z Javą a później zaopatrzyc się w telefon z dopracowanym symbianem lub z Linuxem(Motorola juz je wprowadza).Symbian owszem dobra rzecz ale mało kto wykorzystuje ją w pełni :slight_smile:

Tyber01 Jesteś w błędzie.

Telefon chcę kupić i mieć Erę Tak Tak, czyli na kartę :wink:

Motorola E398 jest lepsza przedewszystkim mozna do niej dokupic karte pamieci i gdy wgrasz nowy soft mozna bedzie na niej krecic filmy!!Motka ma lepszy głosnik niz SE…Na twoim miejscu wybrałbym MOTOROLE :lol:

Canaletto to idziesz do Avansa bierzesz Sagem MyX6-2 z ORYGINALNYM! !!

A w Avansie po ile ten Sagem jest :?:

Słyszałem, że jak się w Motoroli E398 zmieni soft, to gwarancja przepada. Czy to prawda ??

Co do przepadajacych gwarancji jest tak w kazdym telefonie zarowno po scignieciu simlocka jaki softu…jesli zalezy ci na gwarancji i na nagrywaniu filmow wyszedl nowy model motoroli e398 http://photos.allegro.pl/photos/400x300 … 1/82809154

ma ona wiecej funkcji niz starszy model miedzy innymi nagrywanie filmow…

Oba mnie się podobają, ale wolę jednak Motorolę. Choćby za dźwięk stereo i wbudowaną całkiem sporą pamięć. Poza tym z zewnątrz jest to ładny telefon.

podaj mi chociaz 1 telefon z Linuxem, 2 podaj mi cene tego telefonu, 3 powiedz mi w czym wyprzedza twoj soft Symbiania i w cyzm jest nie doppracowany, rzucasz słowa na wiatr bez uzasadnienia