Motorola L6 Problem z Ekranem

(kubuleniekk) #1

Witam Mam problem z moim telefonem, Model Motorola L6 i mój problem polega na tym że obrazki i gry nie przypasowywują się do ekranu np. jak ustawie jakiś obrazek to on jest taki ucięty i moje pytanie jest takie czy można jakoś ustawic żeby gry i obrazki przypasywowały się do Ekranu mojego telefonu? bardzo mi na tym zależy z góry Thx...

(Kambor4) #2

Witam.Nie wiem czy to ci może pomóc ale spróbuj. Menu >Ustawienia>Personalizacja>Tapeta>Układ>Dopasuj do ekranu.Jeśli to nie pomoże to nie wiem co pomoże.

Pozdrawiam K Jocz-Borowski

(kubuleniekk) #3

Niestety nie działa już miałem ustawioną ta opcje i dalej to samo

(Kambor4) #4

A może coś z wyświetlaczem nie tak.Koma na gwarancjii?Możesz dać do serwisu.Poczekaj na inne posty.

(kubuleniekk) #5

Nie wyświetlacz odpada wyświetlacz jest spoko poprostu myślałem że jest jakiś program do optymilizacji ekranu czy coś nie wiem komórka ma pół roku i uważam że w tych modelach tak już jest

(Kambor4) #6

Ja też mam L6 i u mnie wszystko dobrze jest.

(Blazejwitowski) #7

a te gry fabryczne czy ściągane?? bo może masz za duża rozdzielczość gry?/

(boczi) #8

Po prostu rozdzielczość natywna aplikacji nie jest dostosowana do Twojego wyświetlacza

(kubuleniekk) #9

To jak mam ją dostosowac? a gry to od kolegów mam ich z 5

(boczi) #10

Obawiam się, że nie ma takiej możliwości

Najlepiej ściągać, pobierać gry przeznaczone specjalnie dla Twojego telefonu/rozdzielczość/

(kubuleniekk) #11

Hmm dobra ok dzięki boczi ...

Tapety sobie dopasowałem już do ekranu tylko te grymi zostały zrobiłem kilka zdjęc wygląda to tak :

Sory że takie nie wyraźne ale inaczej się nie dało :]

ps. może ktoś wie co zrobic zeby tak nie ucinało jak ktos wie to niech napisze w tym temacie a będe mu naprawde wdzięczny ;]