Motorola L6 - problem z przesyłaniem danych przez bluetooth

Sluchajcie bawie sie juz dlugi czas w zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania dla motoroli do prawidlowego przesylania danych przez bluetooth. Tel i bluta kupilem w anglii nowy bez zadnej plytki do instalacji.

Prosze podajcie mi namiary bo juz nie wiem gdzie szukac! !!

Z gory dziekuje pozdrawiam!

Najlepsze oprogramowanie do motoroli to moim zdaniem Motorola phone tools lub Mobile phone tools, zarówno na kabel jak i na bluetooth. Do bluetooth polecam bluesoleil bo widcomm cos mi nie chce współpracować z komórczakiem. Niestety jak nie dostałeś programu MPT z telefonem, to chyba musisz go kupić,bo jest płatny, a bluesoleil chyba widziałem gdzieś w necie za darmo.

Dzieki za odpowiedz!

Sciagnalem sobie te programy,ktroe napisales,ale nadal nie wykrywa bluetooth moj komputer… MOze potrzebne sa jakies sterowniki do tel lub buta?

No tak , pootrzeba sterowniki do twojego bluetooth, ale gdzieś w necie powinieneś je znalezć. Musisz wiedzieć tylko jaki to model.

mozesz podac konkretniejszy namiar? Szukam i mam z tym problem… Moj bluetooth to motorola H350

Pozdrawiam

Poczekaj, bo czegoś chyba tu nie rozumiem. Motorola H350 to słuchawka bluetooth a nie adapter bluetooth, więc w jaki sposób chcesz coś przesłać do kompa. polecam lekture http://pl.wikipedia.org/wiki/Bluetooth

hmm dzieki!!