Motorola L6 - zbyt glosny dzwiek

Witam

Mam problem z motorola L6

Otoz nie wiem jak ustawic cichszy dzwiek w “multimediach”

Dzwonek mozna ustawic na glosnosc dowolna, natomiast odsluch muzyki i melodii a takze video w folderze multimedia zdaje sie jest na Maks! nie znalazlem opcji zmiany dzwieku, jest tylko pauza, przewijanie itd… Jest to bardzo irytujace i uniemozliwia mi normalne przesluchiwanie muzyki czy dzwonkow, moge to robic jedynie w menu wyboru dzwonka ale nie o to tu chyba chodzi. Kazdy kto ma motke L6 wie ze glosnik w niej jest super glosny

Prosze o pomoc

Podczas odtwarzania muzyczki w multimediach użyj klawiszy regulacji głośności (możliwe, że są z boku telefonu, albo robi się to klawiszami kierunkowymi lewo/prawo).

niestety w tej motoroli nie ma klawiszy glosnosci

Akurat tego modelu nie miałem ale wszystkie robione są podobnie (software’owo). Na pewno nie ma opcji w menu. Głośność reguluje się podczas odtwarzania. W C650 joyem w lewo/prawo. L6 jest podobna. Wciskaj boczne klawisze, kursory, numeryczne itp.

probowalem juz wszystkich klawiszy, kursor gora dol jest do pauzy i stopu a lewo prawo do zmiany dzwonka lub piosenki itp. inne klawisze nie reaguja, chyba cos jest nie tak… :frowning:

No to rzeczywiście dziwna sprawa. Ale czekaj. Z tego co pamiętam, będąc na głównym ekranie klawiszami lew/prawo reguluje się głośność dzwonka (w C650). Jeżeli ustawisz ją na 1 to w multimediach powinno grać cicho. Jeżeli tak nie jest to odwiedź forum matrax.

Dokladnie tak, reguluje glosnosc w menu glownym, lewo prawo, niestety w multimediach to jakby nie dotyczylo,ale dzieki za rade

To samo mialem w mojej Motoroli!

Wgralem do niej nowe oprogramowanie i telefon śmiga i bardzo dobrze dziala

Pozdrawiam :smiley:

PS. Jak masz kabel usb do Motoroli to mogę ci nawet krótki poradnik napisać

Odezwij się na PW