Motorola l7 - APN internet - soft

Witam, chciałbym mieć gg w komórce, jednak nie mogę się połączyć z siecią. Po długim przeszukiwaniu internetu dotarłem do czegoś o nazwie APN. Chyba muszę za pomocą tego (lub w tym) włączyć sieć internet. Jestem użytkownikiem sieci PLAY, więc pogrzebałem na ich stronie i znalazłem takie coś:

i tu zaczynają się schody. Nie mam oprogramowania do telefonu, gdyż kupiłem telefon używany. Skąd mogę je wziąć? Kupić? Jak się nazywa taki program do obsługy motoroli l7 z komputera? Pomocy !

Oprogramowanie będzie Ci potrzebne jedynie wtedy, kiedy będziesz chciał mieć internet w komputerze używając do tego telefonu.

W telefonie musisz dodać nowy punkt dostępu i tam wpisać te parametry.

Podaj markę i model telefonu to może będę wiedział jak Ci pomóc.

Motorola SLVR L7

znalazłem też takie coś:

jednak w mojej komórce nie ma w tych ustawieniach (o ile jestem w prawidłowej opcji) czegoś jak DNS dynamiczny (można tylko wpisać adres), numeru dostępowego w ogoóle nie ma (chyba że kryje się pod jakimś skrótem np CSD No.1 - nie wiem co to) i jest wiele innych opcji, których na stronie playa nie uwzględniono.

Jak dobrze wyczytałem z instrukcji to:

Menu > Ustawienia > Dostęp do internetu? (Web Access) > Sesje internetowe? (Web Sessions) i tam dodaj punkt dostępu z tymi danymi.

Nie wiem czy dobrze pisze bo to z angielskiej instrukcji obsługi

w opcjach niby wszystko znalazłem, wpisałem co można ale jak chcę to uruchomić pisze, że ustawienia są niekompletne.

Hmm… to nie wiem, nigdy nie używałem Motoroli. Zadzwoń do obsługi Play, może oni jakoś Ci pomogą w konfiguracji telefonu. Ewentualnie poproś o to w jakimś serwisie