[Motorola Moto G XT1032 8GB] Brak numeru IMEI


(Krystiansmoter) #1

Witajcie,

Mam Motorolę Moto G z "lekko" uszkodzonym softem. Telefon kupiłem na Allegro w kwietniu i zechciało mi się bawić w zmianę softu. Niestety w czasie tych zabiegów został skasowany obszar w którym jest zapisany numer IMEI. Obecnie w telefonie jest zainstalowany CyanogenMod 11. Jako recovery jest wgrany TWRP. Niestety z powodu braku nr IMEI telefon nie loguje się do sieci (nie widzi karty SIM).

Proszę o pomoc  :frowning:

 

 

 

2o4SyA.jpg


(CrisPL) #2

Nic z tym nie zrobisz w mojej S3 też szło tak uwalić telefon. Ale do przywrócenia potrzebne jest kopia /efs przywracana z TWRP. Możesz spróbować przywrócić standardowy soft. I przy takim telefonie po jakiego w ogóle robiłeś tą zmianę.


(rubin714p) #3

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f783/moto-g-xt1032-imei-repair-solution-1793719/


(Longhorn2009) #4

Miałem tak samo uszkodzonego S2, nie udało się naprawić. Popytaj w dobrych serwisach z telefonami, może BOX-em uda się coś zdziałać.


(mordesku) #5

Miałem podobny przypadek w moim LG E-975. W moim przypadku problem był po stronie sprzętu (uwalone radio) i pomogła wymiana płyty głównej na gwarancji. Na telefonie używałem róznych custom romów - najczęsciej CyanogenMod 11 - przed wysyłką do serwisu zrobiłem reverta do oficialnego softu.