Motorola Phone Tools problem znika telefon

juz uporałem sie z tym o co prosilem kiedys i zainstalowalem oryginalny MPT 4.0. wszytko bylo dobrze mogłem wrzucac sobie muze i obrazy a dzis wyskoczylo mi ze chce sie uaktualnic wiec dalem ok zainstalowalo sie uruchomilo ponownie kompa i po tym znow kazalo zainstalowac stery… i teraz kiedy podłaczam telefon przez kabel wykrywa go normalnie ale juz jak chce kliknac dalej studio multimedialne to nagle zrywa sie polaczenie z tel i pisze jak chce cos wyslac ze nie mozna nawiazac polaczenia… co mam z tym zrobic?

A próbowałeś odinstalować i zainstalować te starą wersję(bo na niej dobrze chodziło).?

sprobuje teraz, no chodzilo dobrze

a czy nie jest to wina tego ze kom uruchamial sie ponownie z podlaczonym tel pod usb

W dniu 29.05.2008 , o godzinie 11:31 został dopisany post przez tabo89

ZROBILEM I DALEJ TO SAMO

Telefony różnei zachowują się pod kablami USB, szczególnie jak nie są oryginalne, czyli zastępcze, chociaż i z oryginalnymi jest czasmi problem(miałem tak ze swoją Nokią).Niektóre komy się wyłączają, na innych nie da się nic zrobić a niektóre nie mogą mieć właczonej blokady klawiatury.Mówię, zależy od koma i samych sterowników/oprogramowania.

A czy działo się tak na tej starej wersji?(mówię o tym wyłączaniu)

Sparwdź tą starą i daj znać co i jak.