Motorola Q9 Problem z Gadu-Gadu


(Romantyk69x3) #1

Siema wam, mam malutki problem. Otóż posiadam motorolę Q9 i chciał bym do niej zainstalowac gg lecz nie mogę . Nic nie wyskakuje do pobrania przez telefon a jak ściągam przez komputer to nie mam pliku na telefonie . Telefon mam w plusie od samego początku . Teraz pakiet 36i6 . Dodam też że mieszkam w małej miejscowości i żeby wejśc na internet potrzebuje na niej sieci 3G a na samsungu mamy nie muszę tego potrzebowac .

Bardzo proszę was o pomoc co zrobic aby na mojej motoroli działało gadu-gadu . :frowning:


(Agatonster) #2

Marco69 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(system) #3

–> Rozwiązanie GG

–> Odnośnie internetu, wykasuj wszystkie ustawienia INTERNET i MMS, skasuj punkty APN, zresetuj telefon i wgraj ponownie ze strony operatora lub według instrukcji ręcznej konfiguracji.


(system) #4

Kolega podał mobilne gadu-gadu a ja polecam Palringo :slight_smile:


(system) #5

A Palringo obsluguje GG ? Któryś komunikator przestał obsługiwać ale nie pamiętam który.


(system) #6

Mówisz chyba o Nimbuzz :slight_smile:


(Romantyk69x3) #7

No więc pobrałem palringo ale tojest program który łączy się przez wi-fi . A Q9 takowego nie posiada. Nimbuzz to samo . Znalazłem mobilną wersje gadu gadu na windows 6 . Włącza się lecz teraz problem tkwi w połączeniu z siecią internetową lub wap . A na stronie producenta plus nie ma konfiguracji dla tego telefonu a w punkcie sprzedaży nie potrafią tego ustawić . Mógł by mi ktoś podać link lub napisać jak skonfigurować ten telefon ?


(system) #8

http://www.plus.pl/indywidualna/Pomoc/K … ujTelefon/ wprawdzie nie widzę tutaj ustawień dla Windows Mobile ale możesz spróbować ustawić telefon ręcznie pod WAP/INTERNET.

Niestety więcej nie pomogę, nie jestem specjalistą od tego systemu:)