Motorola RAZR V3-opinie

Jakie są wasze opinie o tej motoroli?

siemka, moim zdanie super tel. zreszta jak kazda motorola :slight_smile: ale jest jesen mankamet ona ma tylko 3mb pamieci a zadnej karty nie mozna dokupic :frowning: jak nie porzebujesz duzej ilosci pamieci na tel to polecam :slight_smile:

Telefon dla szpanu.

Za tą cenę można kupić dużo lepszy sprzęt :!:

drogi :o

Nie pytam czy jest drogi, tylko o opinie. Dziadek dostał dwie V3 za darmo w austri. Pierwszą wymienił za punkty, a do drugiej musiał dopłacić 70euro.

Wygląd super, funkcje takie sobie.

Jeśli ktoś napalił się V3 to zdecydowanie polecam zakup V3i. Wygląd ten sam, dodatkowo mamy playera, lepszy aparat, karty pamięci.

v3 nie obsługuje gier java 3d a dla mnie to wielki minus

To się zdziwisz :roll:

dwa kolorowe wyświetlacze

- do 40 dzwonków polifonicznych

- 4 dzwonki MP3 oraz miejsce na dzwonki do pobrania

- pamięć użytkownika : 5 MB

- MOTOMIXER™ (miksowanie dzwonków MIDI)

- polifoniczny głośnik
!-gry java wbydowane (dostępne miejsce na nowe)

- wbudowany aparat fotograficzny

- motywy (dzwonek, tapeta i wygaszacz)

- kompozytor dzwonków

- przyciski programowe do dostosowania

- odtwarzanie wideoklipów z dźwiękiem

- pobieranie wideo

- przyjemna w dotyku obudowa soft-touch[/code]

Błażej zwykłe gry java a gry java 3D to dwie zupełnie inne rzeczy :stuck_out_tongue:

V3 jest juz zbyt popularna :slight_smile: nawet zulki co stoja pod sklepem ja maja :slight_smile:

Ale napewno nie tak popularna jak super hiper k300i :mrgreen:

Miałem tą komórkę i nic spcjalnego :mrgreen:

v3 ma również bardzo słaby aparat i mało pamięci : 4mb a kart nie obsługuje jednym słowem jest przereklamowana ludzie podniecili się jej wyglądem bo ten jest naprawdę ciekawy ale w środku to nic specjalnego :stuck_out_tongue:

słaby aparat, własnie dobry

:o vga jest dobry? za tą cenę możesz mieć komórkę w której będziesz miał aparat 2 mgpx który jest dobry

A jest zły? :o

Czytaj ze zrozumieniem :wink: V3 dostanę prezencie od dziadka

:oops: sory nie zwróciłem uwagi ale jeżeli tak to ok

v3 to jeden z najbardziej nie udanych telefonow… ale jego nastepca v3i juz ma to co powinin miec… jednak ma wade… po jakims czasie na glownym ekranie pokazuje sie plamka jakby pod szybka byla woda ale nie przeszkadza to w uzytkowaniu… 8) widac ja tylko kiedy wylaczy sie podswietlenie :evil: