Motorola v3 z allegro

(Syla98) #1

Moj problem polega na tym, iz wyszukalam dziwnie tania nowa Motorole V3 na allegro za 260zł. Jest ona na 12-miesiecznej gwarancji. Podaje link: http://www.allegro.pl/item384071039__no ... znan_.html .

Czy nie jest tu nic podejżane ze jest tak niska cena??

P.S Jeżeli sie zdecyduje na ten telefon, odbiorę go osobiście.

(adam749) #2

Ja bym nie polecał kupować foniaka na allegro, bo może być z nielegalnego źródła, czy np kradziony. Odradzam.

(Syla98) #3

ale on jest SUPER SPRZEDAWCĄ i ma w swojej ofercie naprawdę wiele telefonow.

(Marekglapa) #4

Kupowałem u tego sprzedawcy telefon. Mogę go z czystym sumieniem polecić.

(Taddek8) #5

Po pierwsze 260 pln za nazwe/mało pamięci,słaby aparat,brak karty pamięci/-to wcale nie tak malo.

Po drugie - nie zawsze z allegro są podejrzane telefony/sam sprzedawałem i kupowałem i nie narzekam ;wręcz przeciwnie/

Po trzecie - sprawdzenie sprzedającego nic nie kosztuje / na 3500 transakcji -O negatywów /

(Syla98) #6

Ale cena nie jest podejżana?

(Marekglapa) #7

Cena nie jest podejrzana. Jak by to była Motorola V3i to można by było obawiać się oszustwa.

(Dan Kol) #8

Jeśli masz zamiar odebrać osobiście to czego tu się bać ? idziesz, sprawdzasz telefon jak jest coś nie tak to mówisz ze go nie chcesz i tyle

(slawex1983) #9

Jak za taki telefon, to cena wcale nie jest niska. Nie wiem, czy ja bym tyle dał za niego.

(Taddek8) #10

Tak jak pisałem i dzikimuflon też : za ten model Motorolki to nawet sporo za dużo.

(Xaduri) #11

Nie boj nic;p Ja kupowałem rok temu motke l71 za 570zł w sklepie, a teraz kosztuje 111zł z dodatkami, których nie miałem, więc v3 powinna byc ok :wink:

(Syla98) #12

Podobno aparat jest calkiem calkiem, muzyki na min nie potrzebuje odtwarzac, poniewaz mam mp4. Chodzi tylko o zmiane z Samsunga c-300, ktory nic nie ma na ta wlasnie motorole. Zapewne w Media Markt bedzie drożyszy, dlaczego?

(adam749) #13

Bo na Allegro wszystko jest tańsze, ale trzeba uważać z tą taniością....

(Syla98) #14

O wlasnie. Dlatego sie pytam... Czyli wg Was moge spokojnie kupic takowy telefon? :-o :-o

(adam749) #15

Tak

(sosen86) #16

a czemu jest tylko rok gwarancji??? chyba raczej na motorolę jest dwuletnia gwarancja???? a cena to taka niska nie jest. telefony tanieją a ten mode ldo najnowszych nie należy.

(slawex1983) #17

Pewnie nie ma gwarancji od producenta. Sam telefon jest taki sobie. Nie ma żadnych super hiper bajerów. Największa bolączka to mała ilość pamięci. Chyba 5 MB z tego co pamiętam. Największe atuty to łatwość ingerencji w soft i możliwe dzięki temu pewne ulepszenia.

(MaRa) #18

MediaMarkt zawsze jest droższy- muszą opłacić pracowników, ochronę, rachunki za prąd (klimatyzacja, oświetlenie) i wynajęcie powierzchni (np. 100zł/m miesięcznie) i jeszcze zarobić na pasożytujących akcjonariuszy. To jeden z najdroższych sklepów, czasem tylko mają w miarę tanio jakiś towar, np. z zapasów magazynowych producenta. Może w Warszawie jest tani, bo inne sklepy również zawyżają marże, ale w reszcie Polski to wychodzi 20-40% drożej niż w innych sklepach.

Standardową taktyką supermarketów jest obniżenie ceny pojedynczych towarów by zachęcić klientów do przyjścia i zarabianie na pozostałych towarach. Jedynie te z żywnością są tanie, bo biorą bezpośrednio od producentów z pominiąciem hurtowników. Natomist sprzęt elektroniczny pochodzi z hurtowni, bo nie sprzedaje się go w dużych ilościach.

(sosen86) #19

i to kolejny powód na mniejszą cenę tego telefonu.wielkich bajerów to w nim nie znajdziesz ale jeśli potrzebujesz dobrego telefonu do rozmów i smsów to bardzo dobry wybór. mam motorolę v547 od 3 lat i jestem z niej zadowolony. jeszcze nie było konieczności jej otwierania i naprawiania. tylko że ta v3 to chyba nawet EDGE-a nie ma???

(slawex1983) #20

Na co mu EDGE. GPRS jest w zupełności wystarczające. Czy mms będzie się wysyłał 15 czy 30 sekund nie ma znaczenia. Chyba, że będziesz wykorzystywał motkę jako modem komputerowy.