Motorola v3 z allegro

Moj problem polega na tym, iz wyszukalam dziwnie tania nowa Motorole V3 na allegro za 260zł. Jest ona na 12-miesiecznej gwarancji. Podaje link: http://www.allegro.pl/item384071039__no … znan_.html .

Czy nie jest tu nic podejżane ze jest tak niska cena??

P.S Jeżeli sie zdecyduje na ten telefon, odbiorę go osobiście.

Ja bym nie polecał kupować foniaka na allegro, bo może być z nielegalnego źródła, czy np kradziony. Odradzam.

ale on jest SUPER SPRZEDAWCĄ i ma w swojej ofercie naprawdę wiele telefonow.

Kupowałem u tego sprzedawcy telefon. Mogę go z czystym sumieniem polecić.

Po pierwsze 260 pln za nazwe/mało pamięci,słaby aparat,brak karty pamięci/-to wcale nie tak malo.

Po drugie - nie zawsze z allegro są podejrzane telefony/sam sprzedawałem i kupowałem i nie narzekam ;wręcz przeciwnie/

Po trzecie - sprawdzenie sprzedającego nic nie kosztuje / na 3500 transakcji -O negatywów /

Ale cena nie jest podejżana?

Cena nie jest podejrzana. Jak by to była Motorola V3i to można by było obawiać się oszustwa.

Jeśli masz zamiar odebrać osobiście to czego tu się bać ? idziesz, sprawdzasz telefon jak jest coś nie tak to mówisz ze go nie chcesz i tyle

Jak za taki telefon, to cena wcale nie jest niska. Nie wiem, czy ja bym tyle dał za niego.

Tak jak pisałem i dzikimuflon też : za ten model Motorolki to nawet sporo za dużo.

Nie boj nic;p Ja kupowałem rok temu motke l71 za 570zł w sklepie, a teraz kosztuje 111zł z dodatkami, których nie miałem, więc v3 powinna byc ok :wink:

Podobno aparat jest calkiem calkiem, muzyki na min nie potrzebuje odtwarzac, poniewaz mam mp4. Chodzi tylko o zmiane z Samsunga c-300, ktory nic nie ma na ta wlasnie motorole. Zapewne w Media Markt bedzie drożyszy, dlaczego?

Bo na Allegro wszystko jest tańsze, ale trzeba uważać z tą taniością…

O wlasnie. Dlatego sie pytam… Czyli wg Was moge spokojnie kupic takowy telefon? :-o :-o

Tak

a czemu jest tylko rok gwarancji??? chyba raczej na motorolę jest dwuletnia gwarancja??? a cena to taka niska nie jest. telefony tanieją a ten mode ldo najnowszych nie należy.

Pewnie nie ma gwarancji od producenta. Sam telefon jest taki sobie. Nie ma żadnych super hiper bajerów. Największa bolączka to mała ilość pamięci. Chyba 5 MB z tego co pamiętam. Największe atuty to łatwość ingerencji w soft i możliwe dzięki temu pewne ulepszenia.

MediaMarkt zawsze jest droższy- muszą opłacić pracowników, ochronę, rachunki za prąd (klimatyzacja, oświetlenie) i wynajęcie powierzchni (np. 100zł/m miesięcznie) i jeszcze zarobić na pasożytujących akcjonariuszy. To jeden z najdroższych sklepów, czasem tylko mają w miarę tanio jakiś towar, np. z zapasów magazynowych producenta. Może w Warszawie jest tani, bo inne sklepy również zawyżają marże, ale w reszcie Polski to wychodzi 20-40% drożej niż w innych sklepach.

Standardową taktyką supermarketów jest obniżenie ceny pojedynczych towarów by zachęcić klientów do przyjścia i zarabianie na pozostałych towarach. Jedynie te z żywnością są tanie, bo biorą bezpośrednio od producentów z pominiąciem hurtowników. Natomist sprzęt elektroniczny pochodzi z hurtowni, bo nie sprzedaje się go w dużych ilościach.

i to kolejny powód na mniejszą cenę tego telefonu.wielkich bajerów to w nim nie znajdziesz ale jeśli potrzebujesz dobrego telefonu do rozmów i smsów to bardzo dobry wybór. mam motorolę v547 od 3 lat i jestem z niej zadowolony. jeszcze nie było konieczności jej otwierania i naprawiania. tylko że ta v3 to chyba nawet EDGE-a nie ma???

Na co mu EDGE. GPRS jest w zupełności wystarczające. Czy mms będzie się wysyłał 15 czy 30 sekund nie ma znaczenia. Chyba, że będziesz wykorzystywał motkę jako modem komputerowy.