Motorola V3

Nie wiem czemu jest tyle negatywnych ocen V3,

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=26803

ale według mnie są mocno przesadzone. Dopiero po dłuższym kontakcie z aparatem mozna docenić jego atuty. Poza tym w większości telefonów ekrany wielkości wizjera w drzwiach to tortura! A co Wy sądzicie o tym aparacie…?

czemu nie kontynuujesz tamtego tematu, przecież nie jest zamknięty?

a dlaczego? bo to badziew tylko w ładnej obudowie. Porównaj funckje choćby o połowę tańszej e398 czy k700i (nie mówiąc o k750i który kosztuje tyle ile v3) to będziesz wiedział dlaczego ten fon to lipa

Do kładnie tak jak pisze Aju!!

Róznica między V3 i E398 dotyczy jedynie tych głośników i MP3. Z całym szacunkiem, ale jeśli wbudowany odtwarzacz MP3 przeciętnej jakości i z 64MB to taki wypas, to chyba nie ma sensu prowadzić tej dyskusji. Takie rzeczy w telefonach to są DODATKI, a nie funkcje. Dla mnie “aparacik” i taki odtwarzacz raczej nie zastąpi firmowego i porządnego sprzętu. Ale każdy wybiera to co woli.

W przypadku K700i różnica (taka znacząca) też dotyczy praktycznie MP3 i FM. Poraz kolejny - nie lepiej kupić porządny odtwarzacz MP3 zamiast zabawki?!

Natomiast D750i, to komentaż krótki - full wypas - i wszystko jasne. :slight_smile:

różnic jest więcej choćby to iż v3 ma tylko 5MB pamięci bez możliwości dodania więcej. e398 można dodac teoretycznie ile sie chce ( w obecnej chwili 256MB chyba albo 512 - nie orientuje się zbytnio). Odtwarzacz mp3 nie jest w niej (e398) znowu taki przecietny. Nawet odtwarzacze creative’a myślę iż by sie takiego nie powstydziły. A co ma w zamian v3? Jakąś cienką obudowe z klapką którą można szybko urwać :smiley:

Mów co chcesz e398 jest o ok. 40% tańsza. V3 to lipa.

A jeśli mówisz iż to tylko dodatki które nie mają znaczenia bo to tylko tak o tak aby było to kup sobie czy philipsa fisio 311 czy jakąs starą nokie i po sprawie.

też tak mysle i tak jest jeden temat poświęcony v3 po co drugi prowadzić

Z tym Creative’em to już chyba trochę przesadziłeś. Nie dołuj dobrej firmy! Jeśli Tobie odpadają klapki w telefonach to już twój problem, nie producenta. Jeśli chodzi o wybór między E398 a V3 to już kwestia gustu. Ja używam telefonu TYLKO do dzwonienia i smsów i te wszystkie “nieocenione i zachwalane bajery” interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Wolę mieć porządny aparat i odtwarzacz MP3, a telefon to telefon. I daruj sobie teksty typu “kup se starą Nokię”, bo mnie nie przeszkadza, że wybierasz przeładowane telefony, więc nie wiem czemu Tobie nie pasuje moje odmienne zdanie o E398.

dobra troszkę to zaszło za daleko.

Chodzi mi tu głownie o tą kwestie iż v3 nie jest telefonem za który trzeba płacić 1200zł… Brak kilku funkcji. Jesłi v3 w obecnej chwili kosztowałaby ok. 500zł. to byłby to telefon nad którym można się zastanowić.

:smiley:

Zgadzam się w 100%. Jeśli chodzi o cenę V3, to jest wysoka, ale to zależy od abonamentu. Ja go mam za 1zł w Erze na firmę, więc chyba sam przyznasz, że taka cena jest warta rozpatrzenia :lol: A jeśli chodzi o te “funkcje - dodatki” to pewnie lepiej mięc więcej, ale mnie nie załeży na tym z prostego powodu - nie mam czasu się tym bawić. :slight_smile:

Tu chodzi o to ile kosztuje bez aktywacji, czysty :wink:

Na Allegro czysty idzie po 1099, 1200, troche dużo jak na takie telefon :roll:

Wiem wiem, ale taka cena jest dla mnie zdecydowanie chora! Do 500zł jest do zaakceptowania. W moim przypadku koszty były znikome, dostałem V3 w pracy, stąd mój wybór, bo tel ładny, a z dodatkowych funkcji nie mam czasu korzystać…

To prawda telefon jest ładny, malutki, cieniutki… A jeżeli się nie korzysta z bajerów to jest wręcz idealny!

Dla mnie też, bo nie wierzę, żeby złożenie jego i części kosztowały tyle (ultra cienka technologia owszem, ale nie wierzę, żeby kosztowała aż tle) :roll:

Dokładnie! Koszty kosztami, ale ile można narzucać w cenie?! Jakość faktycznie wysoka, ale bez przesady - do tych 500 - 600 zł powinno się zamknąć! I tak jak piszesz - do korzystania z V3 TYLKO jako telefonu to wybór jest fajny, bo telefon “naprawdę wygląda” :smiley: