Motorola V3!

Witam Mam SE K700i ale zastanawiam sie czy nie przedać i kupić V3?

Co byscie wybrali i dlaczego!

Prosze przenieść do GSM sorka!

Ja zostalbym przy Sony Ericsonie bardzo fajny telefon mi sie osobiscie podoba i ta funkcjonalnosc jest to cudo

Ale dam linki do serwisu i tam jest wydzielone na komenty negatywne i pozytywne jest ich duzo w obu modelach wiec przeczytaj wszystkie:

Motorola

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro … ,phone.php

SE

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_E … ,phone.php

a nie mozna było odrazu :wink: :wink:

ja tez bym zaostawil se siostra uzywa i jest bardzo zadowlona a tak za ile sobie go cenisz :> ??

Se juz mi sie znudził motorolka fajnie wygląda…

Patrząc przez wzgląd na funkcjonalność telefonów (41MB to nie pięć, a mp3 w k700i są dużo lepszej jakości) to powinieneś zostać przy k700i,

ale jeśli nie słuchasz muzy na telefonie i 5MB Ci wystarczy, w dodatku podoba Ci się wygląd V3 to zamień.

Ja bynajmniej na Twoim miejscu zostałbym przy k700i

V3 to nowatorski wygladzik i co tu duzo mowic SZPAN

ale jezeli cenisz funkcjonalnosc zostan przy K700i :lol:

no własnie szpan… jeżeli tylko to cie obchodzi to zmieniaj, lub poczekaj aż cena spadnie bo niedługo spadnie… wkońcu na Wiosne nowa kolekcje telefonów wyjdzie :smiley:

to chyba nie uzywałes V3 ja mam i wiem co muwie telefonik jest zaje…sty ma kmere z nie orraniczonym zapisem apart robi bardzo dobre fotki dzwonki mp3 i wiele innych bajerów

Ile na te 5mb nagrasz :?

na e398 dokładnie 4:50 min :mrgreen:

w jakości 320x ? :stuck_out_tongue:

640x480 :slight_smile:

ło to całkiem nie źle… tylko po co ? :stuck_out_tongue: No ale jak ktoś lubi…

640x480 ??? LOL takie filmiki robia kamery Creative wielkości 5x5x5 cm !!

I co zrobi ci fon rozdzielczosc 1.3 MegaPiksela ?? i co zinterpoluje ci 2 razy po drodze ?? LOL

Kret Nie rozumiesz chyba o co chodzi w technologii.Ok wiadomo cyfrak do zdjęc.Ale firmy starają się tworzyc kilka urządzeń w jednym i taki SE K750i/D750i/W800i robi zdjęcia o bardzo dobrej jakości.Za niedługo komy będą wyposażane w 4 Megapiksela aparat.Chodzi o to aby stworzyc multimedialny “kombajn” którym zrobisz wszystko :slight_smile: