Motorola V300?

Co o tym telefonie sądzicie?? Mam zamiar sobie go zakupić tylko nie wiem czy to dobry wybór?? Ale nie proponujcie mi innych tylko mówcie czy wam się podoba czy fajne ma opcje itp. Z góry dzięks! :smiley:

Masz tu kilka informacji

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro … ,phone.php

Moim zdaniem jest EXTRA

  • aparat

  • 24 głosowe dzwonki

  • Odtwarzacz MP3

  • i wiele innych fajnych funkcji, ale komentarze na tej stronie nie są zadowalające :roll:

No wiem że jest EXTRA dlatego zamieżam sobie ją kupić !!

A moim zdaniem jest troszke lipny

A czemu sądzisz że jest lipny??

Nie mam konkretnego powodu tylko napisałem ogólnie :

1- wygląd jest kiszka

2-jak na taki telefon to cena jest wysoka

3-jest otwierany i napewno delikatny czyli jest podatny na wszelkie uszkodzenia miałem kiedyś motorole też składaną i za mocno przycisnełem do ucha i co połamałem telefon.

4-ogólnie nie mam przekonania co do motoroli

aha!! Ale myśle że motorola się postarała i nie będzie łamliwy ten telefon!! Myśle że nic się nie urwie ani nic podobnego!! Mi się poprostu podobają telefony z klapkami!! A ta motka fajny ma wyświetlacz zewnętrzny i wewnętrzny!! i podobno spoko fotki robi!! :stuck_out_tongue: a cena nie jest znowu taka wysoka!! Jeszcze mnie stac na nią !!

A mi się ten telefonik podoba :

-aparat

-fajny wygląd

-mp3

-i ogólnie lubię telefony które się tak otwierają

No i własnie!! Mi też !!

No to jak tak to bierz jak Ci się podoba. Jak ktoś powie że brzydki z wyglądu to nie weźmiesz ?? Bierz co Ci się podoba a nie

Nie no nie będe patrzy czy się komuś podoba czy nie!! Ale poprostu chciałbym wiedzieć co onim sądzicie i czy to dobry wybóry bedzie!!

Co do tego czy podoba wam się z wyglądu to ja myśle że każdy ma swój gust. Dla mnie się bardziej podoba v500 lub v600

A mi V500 i v600 się nie podobają bo maja taki standardowy kolor szary!! A V300-tka ma wypasiony kolor granatowy!! i jest extra!!

Tak…Szczególnie wnętrze.

Bardzo fajny telefonik :smiley:

Tu masz link z opisem tego telefonu http://telepolis.pl/telefony.php?id=142