Motorola v360

Witam!

Co sadzicie o motoroli v360 bo zamiezam ja sobie kupic i chce znac jej wadu i zalety!

Z gory THX

mialem ją 2 miechy temu , kupilem nowke z orange i po 2 tygodniach zaczela klapka latac bez powodu , ja dbam o telefony a ta zaczela sie ruszac , telefon ogolnie fajny ale są lepsze …

Np. jakie w tej samej cenie ?

niewiem po ile one chodza teraz te motorole , napisz ile mozesz kasy dac to poszukam …

400zl

Za 400zł to lepiej sobie kupic Sony Ericssona K300i, poza tym Orange jest głupi. K300i używana to wydatek 200złm nówka właśnie jakieś 400zł chyba

ja mam okazje kupic tanie to motorole z 512 mb wiec wile motorole niz sony erisscona

Złączono Posta : 19.10.2006 (Czw) 9:24

macie moze jakies skorki lub jakies tapetki na ten telefon? jesli tak to prosze o podanie stron lub przeslanie na emajla pawolek666@tlen.pl

człowieku a porównywałeś kiedyś te tel, w ogóle jak można je porównywać, k300i przy tej motorolce wypada słabo choć to za mało powiedziane,że słabo on wypada przy niej tragicznie

P@WEŁ_1990 jesli chcesz tapety na tą motorolkę wejdź na tą stronę http://www.zedge.net strona jest w jęz ang i trzeba się zarejestrować ale jak do tej pory jest tam zgromadzonych ponad 63000 tapet z rozdzielczością 176x220