Motorola v3i i problem z programem motorola phone tools 4

Witam! Mam tel motorola v3i i chciałam uzywac programu motorola phone tools wersja 4. Niestety po zainstalowaniu tego problemu pobiera mi sie przy pierwszym uruchomieniu live update. Po pobraniu i zainstalowaniu tego nie potrafie uruchomić tego programu bo pisze że odnalezienie jakiegos pliku o rozszerzeniu chyba .dll było niemożliwe. A jeśli nie pobiore tego update to mi ten program nie wykrywa telefonu. Co mam zrobić??

Jeżeli nie wykrywa telefonu sprobuj ręcznie skonfigurować ustawienia.Ustawienia=>ustawienia ogolne=>komunikacja i łączność=>zmień modem=>motorola usb modem=>nie wykrywaj…=>motorola GSM=>i wybierasz swoj model i restartujesz program. U mnie to pomogło.

Ja nie mam w tym programie żadnych ustawień…

Jak to nie masz? Klikasz na środkowy przycisk na telefonie w komputerze i rozwija się menu a tam ustawienia.

Mi ten program zatrzymuje się na takim etapie…

http://nagini.v.fm.interia.pl/mpt.jpg

Jak podłączam tak tel to albo nic sie nie dzieje albo jakis błąd mi się pojawia…

Ale instalacje oczywiście zaczynasz z odłączonym telefonem i podłączasz dopiero po pojawieniu się tego okna?

Oczywiście, że tak. Robie wszystko tak jak trzeba, a mimo to nie chce mi to działać… Myślałam, że może to być wina mojego systemu (WinME), ale próbowałam u siostry, która ma XP i też nie działa…

W takim razie nie wiem co to może być. Sprobuj zrestartować komputer, wyłączyć i włączyć telefon, przeczyścic rejestr ew. przy instalacji kilkakrotnie wyciągnąć wtyczke usb… nie wiem, nie mam pomysłu. U mnie nieraz też odwala fochy ale zawsze coś pomoże.