Motorola V3i - problem z animacjami operatora

Witam,

Kupiłem używaną Motkę V3i i wszystko jest jak najbardziej ok, tylko, że denerwują mnie 2 rzeczy:

  • na zewnętrzyn ekranie pokazuje się logo orange, jak je usunąć? Teraz jestem w erze i niechciałbym mieć loga orange, zresztą powiedzcie mi jak usunąć logo pojawiające się na zew. wyświetlaczu?

  • jak usunąć menu OrangeWorld ?

Należy wgrać nowe oprogramowanie. W serwisie lub przez kabel usb.

Komórka jest używana więc serwis odpada. Powiedz mi jak wgrać firmawre prze kabel? Z której strony? i jakim programem?

Poszukaj tutaj: http://www.matrax.net/forum/

Wiesz co komórke kupiłem w Carrefourze w Czyżynach w teletorium. Było sproawdzana z UK i była ta komórka na Orange UK. Ja włożyłem ere. Łącze dołączonym kablem komórke z komputerem, sciągam Motorola Sofware Update, żeby zaaktualizować firmware w nadzieji, że Orange World zniknie. Włączam więc komórke po aktualizacji a tu wszystko się zrobiło po angielsku (wcześniej było po Polsku) i na dodatek uaktywnił się sim-lock (enter subsidy possword). Ale na szczęście dzisiaj sobota więc właśnie wróciłem z Balickiej z giełdy i tam mi wgrali polski język, i ściągneli sim-locka (za 35zł: 25 sim-lock, 10 zł język). Więcej tego kabla nie dotykam. Niech już będzie Orange World przynajmniej Motka działa. Cóż i tak daje ci plusa, krakowianie muszą sobie pomagać.