Motorola v500 - problem

Witam.

Mam problem z Motorolą v500 i programem Midaway. Nie wykrywa mojego telefonu, który jest podłączony do komputera. Komupter wykrywa nowe urządzenie, czyli jest podłączony poprawnie. Więć dlaczego program tego nie robi?

Proszę o pomoc

Z góry thx

Pozdro

Czy posiadasz kabel USB czy COM.

Jesli masz USB to musisz edytowac klucze w rejestrze.

Napisz jaki masz kabel to postaram Ci pomoc.

Posiadam kabel USB

Aby pozbyć się problemu z Urządzeniem kompozytowym uruchamiamy Regedit.

Wchodzimy w klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB, klikamy prawym przyciskiem myszy na USB i wybieramy Uprawnienia.... Zaznaczamy Wszyscy - Pełna kontrola - Zezwalaj.


Teraz szukamy klucza Vid_22b8&Pid_xxxx. Powinny być 2 takie klucze (u mnie Vid_22b8&Pid_4901 i Vid_22b8&Pid_4902). Wchodzimy dalej i sprawdzamy który odpowiada za Urządzenie kompozytowe USB.


Modyfikujemy Service i wpisujemy usbhub. Wchodzimy jeszcze głębiej i w kluczu Control zmieniamy ActiveService również na usbhub. Po wszystkim odpinamy telefon od kabelka i podłączamy go na nowo. (ważne - PST powinien być włączony przez cały czas. Jeśli nie jest należy go włączyć przed podpięciem kabelka.)

Windows wykryje nam nowy sprzęt - Test Command Interface. Instalujemy w identyczny sposób jak Motorola USB Modem. Po zainstalowaniu wykryty zostanie Data Logging MCU Interface - również instalujemy w ten sam sposób. Na koniec dostaniemy Accessories Interface - też instalujemy:).

Wiec sprobuj zrobic tak jak napisane jest powyazej.

Posiadam E398 ale proces przez USB jest ten sam.

Witam

Z tym nie miałem problemów

Tutaj posiadam tylko 1 klucz - Vid_22b8&Pid_4902

Proszętroszke dokładniej o wyjaśnienie, ponieważ nie znam sie za abrdzo na tym i niewiem o co chodzi.

A tu już wogóle sie pogubiłem…

Proszę o dokładniejsze opisanie co i jak zrobić, ponieważ jak już wspomniałem nie znam sie za bardzo na tym, a po drugie nie chciał bym nic popsuć.

Z góry thx

Bede wdzieczny za podanie maila to posle wszystko ze zdjeciami i dokladym opisem.

Jest to opis majacy na celu zmienic twoj telefon w modem dla komptera.

Nic sie nie stanie jesli to pozmieniasz tak jak kaza.

Mnie to sie wydaje ze nie masz javy uaktywnionej albo nie dajesz przed instalacja “ładowanie apl. java”. Bo wystarczy ze sprawdzisz w panelu sterowania w modemach przez jaki com laczy Ci sie komp z komorka i waki ustawiasz w midwayu. Tyle wystarczy! pamietaj

1.“ladowanie apl. java”

2.wlaczasz midway i podlaczasz motke

3.wgrywasz:)