Motywy? Kiedy będą dostępne?

Oj dopasowywanie rozdzielczości strony do rozdzielczości pulpitu by się przydało. Niestety wiele stron i portali np. nk.pl ma z tym problem

Na 1920x1080 już w ogóle obleśnie to wygląda, ale da rade :wink:

Witam, czy wiadomo już coś więcej nt. nowych motywów kolorystycznych? Zostanie tylko zielony? Ja widziałbym chętnie jakiś niebieski,czarny, pomarańczowy, brązowy, czerwony (dla pań ;p) itp… Już dość sporo czekamy na wdrożenie innych wersji kolorystycznych.

Pozdrawiam, Robert.

Masz zimowy motyw kolorystyczny, gdyby nie śnieg i gwiazdki to jest super :slight_smile:

Heh ja czekam na motyw Windows 7

Tak, długo czekamy :wink:

Miło by było, gdyby forum także było w różnych wersjach kolorystycznych :wink: Szczególnie czarna :wink:

Ja również z niecierpliwością czekam na kolejne motywy i tak jak sla17 szczególnie na czarny. Może administracja mogłaby podać jakąś wstępną datę dodania nowych motywów/nowego motywu? Motywami na forum też bym nie pogardził.

lato się zbliża więc i żółty motyw by się przydał. Wiadomo już coś?

Ach… miałem nadzieję, że będzie coś podobnego do starej wersji dp, która była o niebo ładniejsza niż nowa :slight_smile: Ale niestety…

BTW, co do dopasowania plików css do rozdzielczości, to chyba problem rozwiązano nie dopasowując ich :smiley: bo u mnie na 1366 są białe paski po bokach, a przy zwężeniu okna przeglądarki strona i tak się nie skaluje. Niektórzy czekają na nowe skórki, różniące się od siebie jedynie kolorami i tłem pod reklamy na gorze :stuck_out_tongue: a ja czekam na kolejną odsłonę serwisu - która może przyniesie jakąś poprawę :slight_smile:

Tak było i wcześniej, strona zmieniała format tylko przy faktycznej zmianie rozdzielczości, a nie zmianie wymiarów okna.

Widzę, że się pojawił nowy motyw - letni. Bardzo fajnie. :slight_smile:

Fajnie że dodajecie nowe skórki do Vortalu, ale jak już są, to niech kolorystyka zmienia się wszędzie :slight_smile:

Po kliknięciu na Blog gdy mamy ustawioną dowolną skórkę to i tak jest tam domyślny zielony kolor :slight_smile:

Podziękowania dla Redakcji za nowy motyw. Mała uwaga - biała czcionka na pomarańczowym tle jest wg mnie mało czytelna :o

Jasno się zrobiło miły ten letni :slight_smile:

To bardziej żółty niż pomarańczowy. I font tam powinien być brązowy.

letni fajny nadal jednak brakuje mi czerni (ewentualnie ciemny grafit)…

http://zapodaj.net/images/be0fed6640ee.png

nie wiem kiedy pojawiła się ta nowa funkcjonalność, ale jest fajna :slight_smile:

proponuję jeden ze zdublowanych napisów “wygląd” skasować

http://www.tomick.pl/nowe-menu-wyboru-s … ,2010.html

Fajny dodatek :slight_smile: bardzo mi się to podoba :slight_smile:

Tak, tylko miło by było, gdyby do wyboru było więcej pozycji :wink: