Motywy? Kiedy będą dostępne?

Witam, bardzo długo czekamy na główne udoskonalenie nowej wersji dobrychProgramów tj. chodzi o motywy… Miały się one pojawić w niedługim czasie, po premierze wersji “beta” Nowych dobrych programów, lecz jak widać do tej pory nic się nie dzieje… Czy możemy prosić o jakieś szersze informacje na temat motywów? Czy będą one tylko podobne do tych co były tj. wiosna, lato, jesień, zima; czy może ujrzymy jakieś motywy tematyczne do poszczególnych systemów tj. Mac OS X, KDE tzn. Linux i Windows?

Czekam na odpowiedź administracji ! :wink:

Pozdrawiam, Robert.

Dodane 12.11.2009 (Cz) 21:13

Wiem, że nie powinno się pisać posta, pod postem, ale czy doczekam(y) się odpowiedzi administracji na ten wątek? Nie pisałbym takim tonem, gdybym nie widział w tym samym dniu w późniejszej odpowiedzi Krogulca do innego wątku w tym dziale / kategorii, nie przesadzajcie, że tak trudno jest Wam odpisać w 2-3 zdaniach na dane kryterium.

Pracujemy nad tym jeszcze - nie jest to takie proste do wprowadzenia ponieważ dla różnych rozdzielczości dedykowane są różne arkusze CSS co przemnożywszy przez ilość skórek da bardzo dużą ilość kombinacji i w efekcie spowolniłoby ładowanie się strony. Mamy jednak już pewne pomysły na to jak to możliwie uprościć, a same skórki (motywy) “się robią” :wink: Myślę, że realnie patrząc wprowadzimy je na przełomie listopada i grudnia.

Krogulec: czyli na święta możemy liczyć na tradycyjną, świąteczną oprawę? :wink:

Ooo… tak szybko? Myślałem, że gdzieś na początku przyszłego roku dopiero.

No to czekamy, wiem, że przygotowanie kilku wersji kolorystycznych “ciut” czasu zajmuje, bo sam jestem webmasterem i nieraz trzeba się pobawić dość sporo, by coś wyszło; wracając do tematu to czekamy :slight_smile: Dziękuję za odpowiedź.

Dodane 04.12.2009 (Pt) 19:23

Grudzień mamy, a motywów / skórek jak nie było tak niestety nie ma…

I co z tymi motywami? Odeszły w nieznane :stuck_out_tongue:

Też się już nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że na święta już będzie przynajmniej skórka świąteczna/zimowa. Ale skoro jeszcze nie ma to widocznie twórcy potrzebują więcej czasu.

Czekamy i czekamy, może kiedyś się doczekamy… może…

Jak wszystko dobrze pójdzie to będą ostatecznie jutro. Mieliśmy sporo pracy z przerabianiem layoutu…

Ale to będzie jeden motyw np. świąteczny, czy będzie to już kilka motywów? :slight_smile:

Czyli na rozstrzygnięcie konkursu ?? Spoko by było :lol:

Jest przerwa techniczna. A za moment pewnie będą motywy :slight_smile:

Już są motywy :slight_smile: Zimowy się specjalnie nie zmienił. Ale miałem nadzieję, że strona będzie się dostosowywała do rozdzielczości :frowning:

nom, jest i zimowy motyw :smiley:

Bardzo ładny, a teraz czekamy na kolejne :slight_smile:

Pozdrawiam.

czekamy, czekamy, tylko coś chyba stronka sie wysypuje po dodaniu motywu

może to tylko przypadek…

“HTTP Error 503. The service is unavailable.”

Nareszcie! Mam nadzieję, że będzie ciemna kolorystyka w następnych motywach również :slight_smile: Good work! :wink:

Ja też chciałbym czarny motyw. I skoro strona nie będzie się dostosowywała do rozdzielczości, to chciałbym abyście zrobili jakieś ładne tło zamiast tego białego.

To ona się nie dostosowuje? Mam panoramiczny ekran i rozdzielczość 1280x800 pikseli i u mnie strona wypełnia całą szerokość. :-o

Ja mam 1440x900 i niestety nie wypełnia całej szerokości :(. Przy wyższych rozdzielczościach też nie. I strasznie brzydko wtedy to wygląda.