Mount and Blade Napoleonic Wars problem z aktywacja steam

Witam. Kupiłem dzisiaj na steam zestaw “M&B colection” ktory zawieral:

Mount and blade

Mount and blade warband

Mount and blade ogniem i mieczem

oraz Mount and blade napoleonic wars

Problem w tym że wszystkie napoleonic wars nie pojawił się w mojej bibliotece gier. Możecie jakoś pomóc?

a czy przed zakupem czytałeś opis gry?? nie sądzę, Mount and blade napoleonic wars to jest DLC więc na 99.999% nigdy nie pojawia się w bibliotece steam jako oddzielna gra tylko jest dostępne z poziomu gry.

No to podpowiedz mi jak uruchomić ten dodatek bo w Warband nic sie nie zmienia.

nie posiadam tej gry więc łopatologicznie ci nie powiem ale pierw wejdź prawym na warband i właściwości i w zakładce dlc sprawdź czy widnieje jak tam nie ma to sprawdź pozostałe, jeśli będzie to musisz szukać w grze, w każdej grze wygląda to inaczej a że nie wiem co dlc dodaje i nie mam gry to po prostu patrz po opcjach aż znajdziesz.

Kliknij zagraj na steam, włączy się launcher i domyślnie jest moduł NATIVE. Kliknij na niego i wyświetli się lista innych modułów.

Jak klikam w DLC gdy jestem w warbandzie pokazuje mi się że mam kupić. Kiedy jednak biore ja do koszyka pokazuje że już jest zakupiona. W launcherze jest tylko NATIVE. Popatrzyłem na innych stronkach, niby reinstal wszystko naprawi.

 

 

Ok. Działa wszystko reinstal pomógł. Dzieki za pomoc.