Movavi - czy ktoś zna sposób na oszukańczą firmę ?!

Witam,

Ściągnąłem z internetu ich program Movavi Video Suite 14, zapłaciłem 230 zł i aktywowałem kodem otrzymanym po zapłaceniu. Problem w tym, że program przestał działać po jakimś czasie i po każdej próbie uruchomienia otrzymuję komunikat : “Twoja wersja próbna wygasła. Kup teraz.”  Oczywiście wielokrotnie wysyłałem maile w tej sprawie, ale nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Zna ktoś jakiś sposób na taką sytuację?  Czy naprawdę nie ma żadnego sposobu na oszustów?

1/ próbowałeś dzwonić/chat?

2/ próbowałeś z FAQ? Uruchom jako administrator? http://kb.movavi.com/category.php?id=4&_ga=1.166052350.1506497384.1436099189

A przeprowadziłeś aktywcje zwrotną ?

Bo klucz co dostajesz na pierwszy mail jest tylko kluczem aktywacji, po jego wprowadzeniu trzeba odesłać do nich odpowiednie dane aby uzyskać klucz rejestracyjny. Bez tego to nadal wersja trial.

Niedawno rozmawiałem z kolegą, który używa Moavi przesiadł się z droższych programów na rzecz tego programu i to, co ty tworzysz to banialuki.Gdybyś aktywował go kodem producenckim lub sobie kupił PC Format, w którym był ten program to byś, nie pisał takich andronów.